Trakų vardas nuskambėjo moderniausioje koncertų salėje pasaulyje

Parašyta: 2020-01-10 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Sausio 5 dieną Trakų Salos pilies fortepijoninis kvartetas „Confero“ debiutavo ir Trakams atstovavo vienoje didžiausių ir akustiškai moderniausių koncertų salių pasaulyje – Elbės filharmonijoje Hamburge, Vokietijoje.

Po koncerto – kvartetas „Confero“ su koncerto organizatoriais ir svečiais

Kvarteto muzikai – smuikininkas Algirdas Šochas, altininkė Jonė Kaliūnaitė, violončelininkas Vytautas Sondeckis ir pianistas Ugnius Pauliukonis savo muzikinėje programoje publikai pristatė lietuvių, prancūzų ir vokiečių kompozitorių muziką – Arvydo Malcio kūrinį kvartetui „Milky Way“, taip pat Gabrielio Forė bei Johano Brahmso kūrinius.

„Confero“ atliekama muzika pakerėjo publiką

Koncerte, į kurį buvo išparduoti visi bilietai, publika bisavo net atsistojusi. Pasak organizatorių ir salės darbuotojų, filharmonijos mažojoje salėje, kur ir vyko kvarteto koncertas, tai gana retas reiškinys. Kvartetas džiaugėsi galėjęs atstovauti Lietuvai ir Trakams, šių metų Lietuvos kultūros sostinei.
Koncerte dalyvavo Lietuvos ambasados Vokietijoje atstovai, kultūros atašė Rita Valiukonyte, Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininke Dalia Henke ir Trakų rajono savivaldybės atstovai – merė Edita Rudelienė, administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Trakų miestų partnerių Šionebeko ir Reinės atstovai, negailėję gražių žodžių atlikėjams.
Trakų, Lietuvos kultūros sostinės, vardas nuskambėjo pačiu aukščiausiu lygmeniu!

Elbės filharmonija – viena didžiausių ir moderniausių koncertų salių pasaulyje

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *