Trakų viešoji biblioteka kviečia išmokti programuoti

Parašyta: 2016-04-03 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |

iX5F0ZDYUKas yra Code Dojo? Coder Dojo – bendruomeniniu savanorystės pagrindu sukurti programavimo pradmenų mokymo klubai 7 – 17 m. vaikams ir jaunimui.

Coder Dojo (www.coderdojo.com) skatina vaikus/jaunimą ir jų tėvelius mokytis programuoti, kurti tinklapius, žaidimus ir kitais įdomiais metodais sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį ir gal būt su tuo susieti savo profesinę ateitį. Juk tai – labai paklausi profesija, kurios specialistų Europoje ir visame pasaulyje trūksta.

Šiuo metu 57 šalyse veikia apie 700 Coder Dojo klubų, kurie yra surengę tūkstančius renginių.

Vaikai, atėję į Coder Dojo užsiėmimą, bus mokomi, kaip sukurti pirmąją interneto svetainę. Jiems padėti pasirengę Lietuvos IT įmonėse dirbantys programavimo profesionalai – Coder Dojo mentoriai.

„Tai gali būti pradžia, už kurios dalis vaikų susidomės, supras, kad prie kompiuterio galima ne tik žaisti, bet ir kurti. Galbūt vieną dieną vienas iš šių vaikų sukurs Google dydžio įmonę. Lietuvoje. Tai yra didžiausia mano svajonė”, – sako Coder Dojo tarptautinės iniciatyvos ambasadorius Lietuvoje ir šios idėjos įgyvendinimo autorius EP narys Antanas Guoga.

Balandžio 8 d. Trakų viešojoje bibliotekoje bus galima pasimokyti programavimo.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *