Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Parašyta: 2018-07-20 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Trakai |

Liepos 13 d. Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje, dalyvaujant Trakų rajono savivaldybės merei Editai Rudelienei, 44-ąjai Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientų laidai įteikti brandos atestatai.

 

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientai kartu su pedagogais tradiciškai įsiamžino bendroje nuotraukoje Trakų Salos pilyje

Gimnazijos direktorė Jolanta Martyncevienė pasidžiaugė gerais išlaikytais valstybiniais egzaminais, o ypač šimtukais, kurių šiemet net devyni. Ernesta Lenkauskaitė surinko net tris šimtukus (lietuvių ir anglų kalbos bei biologijos); Mindaugas Kondrotas – du šimtukus (anglų kalbos ir informacinių technologijų); Brigita Abucevičiūtė – rusų kalbos; Lukas Antanavičius – informacinių technologijų; Erika Nedvecka – anglų kalbos; Paulius Velička – informacinių technologijų. Tam prisidėjo ir mokinius ruošę pedagogai – Sigita Misevičienė, Irina Knelsienė, Dalia Valikonienė, Loreta Krinickienė, Tatjana Mickonienė, Albinas Grygelis.

Šimtmečio abiturientas Mindaugas Kondrotas kartu su tėveliais Rasa ir Virgilijumi

Džiaugsmas gavus brandos atestatą Rūtos Narkevičiūtės bei jos tėvų Virginijos ir Stanislovo širdyse

„Mes ne mažiau džiaugiamės 99, 97, 96, 95, 94, 93, 92 gautai įvertinimais, kuriuos iš vieno ar kelių egzaminų gavo Anita Cvetkova, Erika Nedvecka, Lukas Borovikovas, Edvinas Vaisietas, Lukas Antanavičius, Simona Eidukevičiūtė, Elena Buivytė, Augustinas Janutaitis, Erika Ogurcova, Jovilė Savickaitė, Lukas Stadalnykas, – savo kalboje sakė J. Martyncevienė. –Suprantame, kad kiekvienam iš Jūsų iš tikrųjų rūpi ne apibend­rinti rezultatai, o Jūsų asmeniniai pasiekimai. Dar svarbiau yra tai, ką jaučiate kiekvienas žvelgdamas į savo brandos atestatą. Siūlau atsiriboti nuo savęs lyginimo su kitais, nes tai nieko nereiškia. Niekas savaime nėra nei protingesnis, nei kvailesnis dėl gautų įvertinimų. Svarbiau yra, ką Jūs darėte, kaip ėjote, kaip siekėte, kiek mokėtės ir ką esate pasiruošę daryti toliau.
Jeigu žvelgdami į rezultatus, manote, kad mokykla arba egzaminų centras suklydo, neįžvelgė Jūsų pastangų, iškreipė rezultatus, arba manote, kad ta diena buvo nesėkminga, nieko baisaus, visada, jeigu reikia, galite tai įrodyti ir perlaikyti brandos egzaminus po metų ar net po kelių.“

Abiturientė Beata Rajeckaitė su tėvais Margarita ir Leonu

Abiturientus taip pat sveikino Trakų r. savivaldybės merė Edita Rudelienė, kurios sūnus Augustas ir dukterėčia Saulė irgi gavo brandos atestatus.

Brandos atestatu džiaugiasi ir abiturientas Augustas Rudelis su tėvais Edita ir Henriku (stovi šalia sūnaus), močiutėmis Stase Mikulskiene (antra iš kairės), Dane Rudeliene (trečia iš dešinės) ir visa plačia gimine

Brandos atestatu džiaugiasi Saulė Pipiraitė kartu su mama Lolita ir broliu Juliumi

„Trakų žemės“ inf.
Juozo Vercinkevičiaus nuotr.

Nuo redakcijos:
Skaitytojai atkreipė dėmesį, kad prieš diplomų įteikimo ceremoniją nebuvo giedamas Lietuvos Respub­likos himnas. Redakcija pasiuntė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorei Jolantai Martyncevienei paklausimą ir gavo atsakymą:
„Lietuvos Respublikos himnas neprivalo būti giedamas per brandos atestatų įteikimo šventę. Žinoma, tai galėtų būti daroma, bet mūsų gimnazijoje tokios tradicijos niekada nėra buvę ir šis klausimas niekada nebuvo svarstomas.“
Beje, skaitytojams galima priminti, kad naujausiais laikais Lietuvos Respublikos himnas buvo sugiedotas Trakuose kultūros rūmuose 1988 m. rugsėjo 14 d. pasibaigus Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Trakų r. rėmimo grupių steigiamajam susirinkimui.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *