„Trakų žemė“ – Trakų rajono ambasadorius

Parašyta: 2021-01-15 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

2020 m. gruodžio 7–14 d. Trakų rajono savivaldybė organizavo tradicinę, tačiau šįkart dėl pandemijos – virtualią „Verslo savaitę“, kurios metu vyko mokymai, konsultacijos, pristatymai, susitikimai su savivaldybės, įmonių vadovais. Iki Verslo savaitės pradžios – gruodžio 6 d. –  rajono gyventojai buvo kviečiami teikti verslo įmones, ūkius ar fizinius asmenis, dirbančius pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą konkrečioms nominacijoms gauti. Nominacijoje „Trakų rajono ambasadorius“  – buvo išrinkta UAB „Trakų žemė“, leidžiantį Trakų rajono laikraštį „Trakų žemė“ (ISSN 1392-835X) ir interneto dienraštį www.traku-zeme.lt (ISSN 2538-6581), kuriame per mėnesį apsilanko per 11 tūkst. unikalių lankytojų. UAB „Trakų žemė“ turi bendradarbiavimo sutartis ir su interneto dienraščiais www.klevualeja.lt ir www.voruta.lt, kuriuose irgi yra viešinama dalis publikacijų. UAB „Trakų žemė“ bendradarbiauja ir su naujienų portalu www.delfi.lt, į jį taip pat patenka kai kurios publikacijos.

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė (centre) įteikė reljefinės grafikos paveikslą su dedikacija „Trakų žemės“ direktoriui-vyr. redaktoriui Juozui Vercinkevičiui ir redaktorei Jolantai Zakarevičiūtei

Š. m. sausio 15 d., spaudžiant 15 laipsnių šaltukui, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir patarėja Evelina Kislych-Šochienė pagerbė redakcijos darbuotojus, įteikdama jiems reljefinės grafikos paveikslą su dedikacija „Trakų rajono ambasadorius – UAB „Trakų žemė“ bei „Trakų kultūros sostinės“ rašiklius. Tokia savivaldybės iniciatyva maloniai priimama mūsų savaitraščio skaitytojų ir dienraščio lankytojų.

 

„Trakų žemės“ inf.

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *