„Trakų žemės“ redakcijoje svečiavosi „Laisvi vaikai“

Parašyta: 2020-01-23 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |

Šiandien „Trakų žemės“ redakcija sulaukė malonių svečių. Tai – Aukštadvario seniūnijoje gyventi Eligija Suchockienė su dukra Liepa ir Kedru. Tik vyriausiojo sūnaus Ąžuolo nebuvo, nes berniukas tuo metu buvo mokykloje. Šeima važiavo į Vilniaus oro uostą pasitikti tėčio Sauliaus. Jų tėtis yra labai geras stalius, gamina puikius baldus ir pats atlieka kitus statybos darbus. Jų šeima pasistatė namą iš molio ir jame gyvena. Bet vis dar gražina, dailina gyvenamąją aplinką.

„Trakų žemės“ redakcijoje lankėsi Aukštadvario seniūnijoje gyvenanti Eligija Suchockienė su dukra Liepa ir sūnumi Kedru. Juos pasitiko vyr. redaktorius Juozas Vercinkevičius

Vaikai labai myli gyvūnus, todėl su redakcijos katinu Vasia ir katyte Verute labai mielai bendravo. Jiems patiko ir redakcijos kalytė Mirta. Atvykę svečiai atvežė „Trakų žemės“ redakcijos darbuotojams dovanų – savo pačių pagaminto muilo (įvairių kvapų).

Eligija Suchockienė socialiniame tinkle „Facebook“ turi paskyrą „Laisvi vaikai“, kurioje dalijasi savo vaikų gyvenimo ir auklėjimo akimirkomis.

Tikimės, kad nuvykus į Eligijos sodybą, skaitytojams galėsime daugiau papasakoti apie jų gyvenimo būdą.

 

„Trakų žemės“ inf.

Jolantos Zakarevičiūtės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *