Trakuose duris atvers naujas laisvalaikio ir sporto centras

Parašyta: 2022-01-12 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Netrukus Trakuose atsiras naujas traukos objektas – laisvalaikio ir sporto paslaugų centras. Centras baigiamas įrengti buvusiame viešbutyje „Trasalis“. Planuojama, kad duris lankytojams centras atvers dar vasaros pradžioje, o jo paslaugomis galės naudotis įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių žmonės.

„Trakai yra patrauklūs gamtos grožiu ir istoriniu paveldu, tačiau kokybiškų pramogų ir prasmingų veiklų pasirinkimas čia nėra gausus. Tikimės, kad naujas sporto ir laisvalaikio centras prisidės prie Trakų patrauklumo didinimo, kad jo paslaugomis mielai naudosis tiek miesto gyventojai, tiek ir svečiai iš aplinkinių regionų ar visos Lietuvos“, – sako projektą vystančios įmonės UAB „Addere“ akcininkė Kristina Judinė.

Sportinis baseinas

Vienas iš traukos objektų naujajame sporto ir pramogų centre – profesionalus 20 m ilgio 4 takelių baseinas, kuriame bus galima mokytis plaukti, sportuoti ir pramogauti.

„Darbo dienomis galimybę mokytis plaukti pasiūlysime moksleiviams. Tikimės, kad tai bus patrauklu ne tik vaikams ir jų tėveliams, bet ir Vilniaus bei Trakų rajono savivaldybėms ir mokykloms, kurios galės čia organizuoti plaukimo pamokas ir kitas edukacijas“, – sako K. Judinė.

Dienomis baseine galės treniruotis ir suaugę sportininkai. Vakarais ir savaitgaliais – tai bus laisvalaikio ir pramogų zona šeimoms. Čia baigiamas įrengti ir pirčių kompleksas, vaikų nusileidimo kalneliai bei baseinėlis patiems mažiausiems lankytojams

Pirmasis Trakuose uždaras teniso kortas

Viena iš naujienų, kurią šis laisvalaikio ir sporto centras pasiūlys savo lankytojams – uždaras teniso kortas. Jo iki šiol Trakuose dar nebuvo.

Centre veiks ir sporto klubas. Įsikurs restoranas ar picerija, kurioje bus galima skaniai pavalgyti dienos pietus, maloniai leisti laiką vakarais ar švenčių metu.

Komplekse veiks ir medicininės bei sporto reabilitacijos centras, šeimos klinika, norinčius konsultuos profesionalūs gydytojai. Bus teikiamos ir SPA paslaugos.

Įmonės atstovė atkreipia dėmesį, kad atsiradus operatoriui, čia galėtų įsikurti ir vaikų darželis, nes toks poreikis Trakuose taip pat yra.

Operatorių ir vardo atranka

„Šiuo metu ne tik vykdome pastato rekonstrukcijos ir įrengimo darbus, bet ir siekiame pritraukti profesionalius operatorius, kurie užtikrintų paslaugų kokybę ir šį sporto ir laisvalaikio centrą išlaikytų patrauklų lankytojams. Beje, esame atviri ir pasiūlymams dėl centro pavadinimo – prekės ženklai turi galimybę išsipirkti teisę šiam sporto ir laisvalaikio centrui suteikti savo prekės ženklo pavadinimą“, – sako K. Judinė.

Verslų sinergija

Greta būsimojo sporto ir laisvalaikio centro įsikūrusi ir jau metus veikia slaugos ligoninė „Addere Care“. Akcininkė K. Judinė pastebi, kad abi įstaigos turės nemažai sinergijos taškų.

„Naujasis sporto ir laisvalaikio centras Trakuose yra ne tik komercinis, edukacinis ir pramoginis projektas, jis turi ir svarbų socialinį aspektą. Savo ligoninėje diegiame švediškos slaugos standartus, o šioje filosofijoje labai svarbu užtikrinti, kad slaugos procese dalyvautų artimieji, kad žmogus nebūtų socialiai izoliuotas. Tikime, kad tarp netoliese gyvenančių ir galbūt kieme susitiksiančių senjorų ir darželinukų gali užsimegzti nuoširdi draugystė, kuri praturtintų abi kartas – vaikai mokytųsi natūraliai priimti žmogaus amžių, negalias, o senjorams tai padėtų užpildyti bendravimo poreikį“, – sako K. Judinė.

Ir tai, pasak akcininkės, ne vieninteliai tokios kaimynystės privalumai. Sveikatingumo centre slaugomi asmenys galės gauti papildomas sveikatinimo paslaugas, o artimųjų lankymas įgaus naujų spalvų, nes artimąjį aplankyti atvažiavę šeimos galės ir papramogauti, užkąsti, pasportuoti ar pasimėgauti SPA malonumais.

Naujasis sporto ir laisvalaikio centras įsikurs viename iš trijų UAB „Addere“ Trakuose įsigytų pastatų. Svečių patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Vasarą čia yra galimybė pasimėgauti ir vandens pramogomis greta esančiame ežere.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *