Trakuose įvyko eismo įvykis, yra žuvusių

Parašyta: 2018-09-18 | Kategorija: Naujienos, Policija, Trakai |

Visos specialiosios tarnybos antradienį iškviestos į avarijos vietą Trakuose. Pirminiais duomenimis, automobilis nukrito nuo viaduko. Mažiausiai vienas žmogus žuvo.


Kaip pranešė Vilniaus policija, antradienį apie 14 val. 43 min.  užregistruotas pranešimas, kad Trakuose, Vilniaus g., nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis. Pasak pranešėjo yra sužeistų ir prispaustų. Į įvykio vietą nuskubėjo visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai, greitosios pagalbos medikai, policijos patruliai. Bendrasis pagalbos centras informavo, kad incidentas yra rimtas. „Įvažiavus į Trakus Vilniaus g. nuo viaduko nukrito lengvasis automobilis, viduje yra prispaustas žmogus“, – pranešė BPC.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente lrytas.lt sužinojo,  kad automobilis „Audi“ labai smarkiai sumaitotas. Ugniagesiai panaudojo hidraulinę gelbėjimo įrangą ir iš mašinos išvadavo žmogų. Greitosios pagalbos medikai konstatavo nelaimėlio mirtį.

Pirminiais duomenimis, automobilį vairavęs vyras – 60-70 metų amžiaus. Kol kas neatmetama versija, kad vyriškis galbūt mirė ar smarkiai sunegalavo dar prieš avariją.

Šaltinis: www.delfi.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *