Trakuose sustabdę automobilį pareigūnai pas keleivį rado narkotinių medžiagų

Parašyta: 2016-11-29 | Kategorija: Naujienos, Policija, Rūdiškės |

traku-policija-aiskinasi-kelio-griovyje-rasto-vyro-suzalojimo-aplinkybesPolicijos pareigūnai Trakų rajone sustabdę automobilį, pas keleivį rado, kaip įtariama, narkotinių medžiagų – kanapių.

Policijos departamentas pranešė, kad šeštadienio popietę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams patruliuojant Trakų rajone, Rūdiškėse, patikrinti buvo sustabdytas automobilis „Mitsubishi Colt“, kurį vairavo 23-ejų jaunuolis. Pareigūnams įtarimų sukėlė automobilio gale sėdėjęs 18-metis, kuris atrodė pernelyg išsigandęs ir keisto elgesio. Paklausus, ar vaikinas su savimi turi draudžiamų daiktų – šaunamųjų ginklų, peilių, narkotinių medžiagų – asmuo patikino, kad jokių draudžiamų daiktų neturi. Tačiau pareigūnams patikrinus vaikiną, jo striukės vidinėje kišenėje rasta metalinė dėžutė su žalios spalvos, kaip įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Jaunuolis prisipažino, kad kanapių įsigijo savo reikmėms. Aiškintis aplinkybių įtariamasis pristatytas į Trakų rajono policijos komisariatą.

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/trakuose-sustabde-automobili-pareigunai-pas-keleivi-rado-narkotiniu-medziagu.htm


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *