Trakuose veiklą pradės nauji slaugos namai – kreipkitės!

Parašyta: 2020-06-18 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Trakuose įsikūrę nauji slaugos namai „Addere Care“ jau netrukus pradės veiklą.

Buvusiame „Trasalio“ viešbučio pastate vasarą duris atvers nemokami, švediškos paslaugų kokybės standartus atitinkantys slaugos namai „Addere Care“.

Visus, ieškančius slaugos ir paliatyviojo gydymo paslaugų netoli sostinės, kviečiame užpildyti internetinę užklausos formą dėl registracijos http://adderecare.lt/form.php ir per 3 d. d. su jumis susisieks slaugos namų specialistas.

„Atsižvelgiant į išaugusį tokių paslaugų poreikį, ypatingai neseniai susiklosčiusią situaciją dėl padidėjusių infekcijų rizikos, raginame nedelsti ir su mumis susisiekti. Esame įsikūrę Trakuose, todėl pirmenybę teikiame Trakų rajono ir su juo besiribojančių savivaldybių gyventojams, bet kiek mūsų galimybės leis priimsime visus, kuriems būsime reikalingi“, – kviečia įkūrėjai.

Primename, kad netrukus atsidarysiantys „Addere Care“ slaugos namai Lietuvoje išsiskirs glaudžiu bendradarbiavimu su Švedijos slaugos ekspertais. Kartu su organizacija „Swedish Care International“ bus apmokyti visi šių slaugos namų darbuotojai, juose bus diegiama švediška „Silviahemmet“ slaugos filosofija, sielovada, kolektyve dirbs ir specialistai iš Švedijos.

Jeigu turite daugiau klausimų, darbo dienomis 10–16 val. skambinkite tel. nr. +370 624 26948.

 

„Addere Care“ inf.

Nuotr. foto.Eksterjero

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *