Trakuose viešėjo Juodkalnijos Skupštinos delegacija

Parašyta: 2019-06-20 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Birželio 17–19 d. Lietuvoje viešinti Juodkalnijos Skupštinos Pirmininko pavaduotojo Genci Nimanbego (Genci Nimanbegu) vadovaujama delegacija šiandien aplankė ir Trakus.

Svečių iš Juodkalnijos delegacija su rajono savivaldybės mere E. Rudeliene (viduryje) ir Seimo Pirmininko pavaduotoju J. Liesiu

Juodkalnijos Skupštinos (šios šalies parlamento) delegacija, į Trakus atvykusi kartu su Seimo Pirmininko pavaduotoju Jonu Liesiu, susitiko su rajono savivaldybės mere Edita Rudeliene, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūniene.

Merės patarėja Evelina Kislych-Šochienė pateikė Trakų rajono savivaldybės vizitinę kortelę – mūsų rajono turizmo, kultūros, verslo apžvalgą.

Po šilto, draugiško pokalbio savivaldybėje svečiai su mere aplankė Trakų senamiestį, pilį.

Juodkalnijos Skupštinos vizito metu yra numatyti susitikimai su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu, Seimo Pirmininko pavaduotoju, Europos reikalų komiteto pirmininku Gediminu Kirkilu, Seimo Pirmininko pavaduotoju J.Liesiu, Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Juodkalnija grupės nariais.

Numatoma aptarti Lietuvos ir Juodkalnijos bendradarbiavimo, Europos Sąjungos integracijos ir kitus klausimus. Taip pat vizito Lietuvoje metu yra numatyti susitikimai su užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministrais.

Juodkalnijos Skupštinos Pirmininko pavaduotojas G. Nimanbergas – Juodkalnijos Skupštinos Draugystės su Lietuvos parlamentu grupės pirmininkas.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *