Trakus aplankė projektas „Knygų startas“ ir paliko dovanų lauknešėlių mažyliams

Parašyta: 2020-10-09 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybė įsijungė į ankstyvojo skaitymo skatinimo projektą „Knygų startas“ 2020 metais gimusiems kūdikiams ir jų tėveliams. Jį plėtoja Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Projekto „Knygų startas“ atstovai, apsilankę Trakuose, įteikė lauknešėlius mažyliams

Projekto vykdytojai parengė specialius lauknešėlius mažyliams ir jų tėveliams. Ankstyvojo skaitymo skatinimo lauknešėlį sudaro speciali „Knygų starto“ kuprinėlė, I. Zalieckienės knygelė „Kapt kapt kapt“, atitinkanti 0–3 metų vaikų galimybes ir poreikius, atvirukai su Nacionalinės bibliotekos specialistų kurtais patarimais, kaip skaityti su vaikais, ir spalvingi skirtukai.

Lauknešėlius su šiomis dovanėlėmis rugsėjo 30 dieną gavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Ramutė Malčienė. Merė padėkojo projekto vykdytojams ir šia proga papasakojo, kad panašią akciją vykdė ir Trakų rajono savivaldybė, minint Lietuvos 100 metų jubiliejų. Lietuvos šimtmečio kūdikiams, gimusiems Trakuose, savivaldybės iniciatyva buvo dovanojama Lolitos Navickienės knyga „Šeimos knyga“.

Gauti lauknešėliai bus dovanojami kartu su kūdikiu apsilankius pas savo šeimos gydytoją.

Daugiau informacijos: www.skaitymometai.lt

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *