Trakus vakcinos nuo COVID-19 pasieks kitą savaitę

Parašyta: 2021-01-07 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lietuvą pasiekė trečioji skiepų siunta – 20 475 vakcinos dozės. Pirmoji vakcinos partija sausio 11–12 dienomis pasieks ir Trakų rajoną.

 

Sausio 6 d. vyko savivaldybės ir sveikatos įstaigų vadovų nuotolinis posėdis, kuriame aptartas vakcinacijos organizavimo planas. Vakcinacijos procesą įgyvendina ir organizuoja Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras. Ekstremalių situacijų operacijų centro koordinatorė Agata Mankeliūnienė pristatė planą, kokiai žmonių grupei bus skirtos vakcinos nuo COVID-19 ir kaip bus organizuojamas vakcinacijos procesas Trakų rajone.

 

Kitą savaitę bus skiepijamos trys prioritetinės grupės:

– darbuotojai, dirbantys mobiliuosiuose punktuose ir karščiavimo klinikose;

– pacientai, kuriems teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos bei palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiantys darbuotojai;

– socialinės globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai, socialines paslaugas asmens namuose teikiantys darbuotojai.

 

Nebus skiepijami:

– kuriems per pastaruosius tris mėnesius buvo nustatyta COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), išskyrus tuos atvejus, kai prieš skiepijimą SARS-CoV-2 anti-S ir (ar) anti-RBD IgG antikūnai yra neigiami (tarp nustatytos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ir antikūnų tyrimo turi praeiti ne mažiau kaip 3 savaitės);

– kuriems prieš skiepijimą SARS-CoV-2 anti-S ir (ar) anti-RBD IgG antikūnai yra teigiami.

Kita vakcinos partija bus skirta revakcinacijai – pakartotiniam skiepijimui.

Trakų ligoninės COVID-19 ir kitų didelės rizikos skyrių darbuotojų skiepijimas organizuojamas kartu su Vilniaus Santaros klinikomis atskira tvarka.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *