TVD gimnazistai iškovojo pergalę „Protų kovoje“

Parašyta: 2013-10-04 | Kategorija: Naujienos, Trakai |
IMG_0760

JOD Trakų r. skyriaus pirmininkė A. Lukošiūtė-Aleksandravičienė pasveikino žaidimo dalyvius

Rugsėjo 26-osios vakarą Trakuose, kavinėje „Lidana“, vyko intelektualus žaidimas „Protų kovos“, kurį organizavo Jaunimo organizacija Darbas.

Antrą kartą organizuotame žaidime sulaukusiame nemažai dėmesio ir kalbų dalyvavo net 10 komandų. Komandos iš: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Trakų miesto, Lentvario ir Rūdiškių.

Jaunimo organizacijos Darbas (JOD) Trakų rajono skyriaus pirmininkė Aušrinė Lukošiūtė-Aleksandravičienė pasveikino visus susirinkusius į intelektualų žaidimą ir palinkėjo sėkmės bei gero ir turiningo laiko praleidimo.

Pasak dalyvių, klausimai buvo nelengvi, bet įdomūs. Pirmas ir antras etapai buvo šiek tiek sunkesni ir verti pamąstymų, bet trečiojo ir ketvirtojo etapo metu buvę vaizdiniai ir muzikiniai klausimai leido dalyviams mažumėlę atsipūsti.

Daugiausia taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo komanda „Protonautai“ iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, antrąją vietą iškovojo komanda „N“ taip pat iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, trečiąją vietą laimėjo ir vos 0,5 taško nuo antrosios vietos atsiliko komanda iš Trakų miesto „Grybautojai“.

Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Tony Resort: poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse, Trakai Trasalis Resort&Spa bei AJ šokoladas.

Žaidimo „Protų kova“ globėja LR Seimo narė Dangutė Mikutienė sveikindama dalyvius džiaugėsi gausiu būriu dalyvių ir JOD jaunimiečių iniciatyva.

Žaidimo „Protų kova“ organizatoriai Jaunimo organizacija Darbas dėkoja žaidimo rėmėjams:

LR Seimo narei Dangutei Mikutienei, Trakai Trasalis Resort&Spa, Tony Resort: poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse, Trakai AJ šokoladas, kavinei „Lidana“, Trakų rajono laikraščiui „Trakų žemė“ ir informaciniam internetiniam portalui www.trakietis.lt.

Agnė RAKOVSKA,

JOD narė

Roberto Stanevičiaus nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *