Ūkininkas V. Kravčun būsimiems žemės ūkio specialistams nepagailėjo modernaus traktoriaus

Parašyta: 2016-11-28 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |

Aukštadvario žemės ūkio mokykloje besimokantys mokiniai pagal technikos priežiūros verslo darbuotojo ir technikos šaltkalvio remontininko mokymo programas turi galimybę įgyti ir atitinkamos kategorijos traktoriaus vairuotojo (traktorininko) kvalifikaciją. Tam mokiniai turi įgyti praktinių vairavimo įgūdžių su skirtingo galingumo traktoriais.

Siekiant paruošti šiuolaikinį traktorininką ir visiškai įvykdyti traktorių vairuotojų (traktorininkų) mokymo programą, būtina įvairi nauja šiuolaikiška technika, kurios mokykloje stokojama. Todėl mokyklos vadovai, diskutuodami su Trakų rajono ūkininkais, įvardindavo problemas, ruošiant būsimus traktorininkus darbui su naujais ir moderniais traktoriais.

Vienas iš stipriausių Trakų rajono ūkininkų Vladyslav Kravčun susidomėjo traktorininkų mokymu ir pasiūlė mokyti mokinius įvairaus galingumo traktoriais, kuriais dirba rajono ūkininkai. Įgyvendindamas savo siūlymą, V. Kravčun su mokyklos direktoriumi pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje įsipareigojo nemokamai skirti mokinių mokymui savo ūkyje turimą TR 2 kategoriją atitinkantį traktorių CASE MAXXUM 125.

Ir štai lapkričio 21 dieną ūkininko iniciatyva minėtas traktorius buvo „atvairuotas“ į mokyklos dirbtuves pilnu kuro baku, kurį priėmė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Juozas Juknevičius ir praktinio mokymo vadovas Gediminas Pociūnas. Pats V. Kravčun, perduodamas mokyklos atstovams traktorių mokymo tikslams pareiškė:„Pilnas kuro bakas tegul būna mano asmeninė dovana Jūsų mokyklai“.

Mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja ūkininkui už suteiktą mokiniams galimybę įgyti didesnės praktinės patirties, mokantis su naujoviška technika. Tikimasi, kad užmegztas bendradarbiavimas su ūkininku V. Kravčun ir galimybė naudoti jo nuosavą techniką mokinių praktiniam mokymui bus sektinas privataus verslo ir mokymo įstaigos bendradarbiavimo pavyzdys.

Jonas Kazlauskas, 
Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktorius

Ūkininkas V. Kravčun (viduryje) savo traktorių mokymo tikslams perdavė Aukštadvario žemės ūkio mokyklai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *