Unikalus namų kvapas: atraskite net 7 jį kuriančias priemones

Parašyta: 2021-10-29 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Interjero dizaineriai vis daugiau kalba apie skirtingų pojūčių integravimą kuriant būsto įvaizdį. Viena daugiausiai dėmesio šiuo metu sulaukiančių dalių – unikalus namų kvapas. Tiesa, į šią sritį raginama pažiūrėti kiek plačiau, mat unikalias jūsų namų natas kuria toli gražu ne tik kvepalai. Toliau pristatome net 7 priemones, kurios padės susikurti kitokį, savitą kvapą.

1) Skintos ir džiovintos gėlės

Pradėkime nuo detalės, kuri prisideda ne tik prie unikalių kvapų kūrimo, bet ir interjero dizaino išpildymo. Nesvarbu, kuriate minimalistinį, klasikinį ar eklektišką interjerą, įvairiausi augalai – neatsiejama jaukių patalpų dalis. Malonius prisiminimus sužadina rožių kvapas? Papuoškite jomis savo komodą, svetainės stalą ar prieškambario lentyną. Tegul rožių krūmo dvelksmas pasitinka jus vos įėjusius į namus.

Kuriantiems romantiškąjį Provanso foną verta pasvarstyti apie džiovintas gėles. Laukinių pievų ar sodo gėrybes galite surišti į nedideles puokšteles, ryšulėlius – jomis dekoruokite kabyklas, lentynas, „pamerkite“ į keramikines vazas. Nors džiovintos gėlės, priešingai nei šviežios, stipraus aromato neskleidžia, prie bendro kvapo prisideda lengvomis natomis.

2) Prieskoninės žolelės

Kurdami visavertį namų paveikslą, pasitelkite prieskonines, arbatos žoleles. Pagalvokite, kokios natos malonios jums ir kaip šios gali prisidėti prie formuojamo namų įvaizdžio. Keli pavyzdžiai:

  • ramunėlės;
  • bazilikas;
  • mėta;
  • rozmarinas;
  • melisa;
  • kalendra;
  • pipirmėtė;

Mėgstate švelnius, gaivius kvapus? Ant virtuvės stalviršio padėkite vazoną su mėtomis, melisos lapeliais. Galite naudoti ir džiovintų arbatžolių ryšulėlius. Norite įnešti šiek tiek subtilaus aštrumo? Tuomet dairykitės kalendros, baziliko, rozmarino šakelių.

3) Eteriniai aliejai

Sustiprinti ar papildyti minėtuosius aromatus galite pasitelkdami eterinius aliejus. Yra specialūs difuzoriai, kurie drėkina orą ir tuo pat metu skleidžia malonų pasirinkto aliejaus aromatą. Laukinių skintų gėlių puokštės natas paryškins medžio, pačiulio, levandų eteriniai aliejai. Būkite kūrybiški, pasirinktą namų kvapo pagrindą paįvairinkite savitais „prieskoniais“. Tiesa, skirtingose erdvėse galite pabrėžti vis kitą natą.

4) Gėlių vanduo

Kalbant apie gėles, interneto platybėse rasite ne tik išskirtines puokštes, bet ir gėlių vandenį. Tai specializuotas, gaivaus gėlių aromato purškiklis. Priešingai nei kai kurių standartinių oro gaivinimo priemonių pagrindas, gėlių vandens pamatas yra natūralus. Jei mėgstate uosti laukines pievas, kombinuokite šį kvapą su pasirinkta puokšte. Tai idealus variantas tiems, kurie nori lengvumo, švaros pojūčio.

5) Kvapnios žvakės

Mėgstantiems ne tik nišinius kvapus, bet ir jaukias namų detales verta pasidairyti po kokybišką kvapnių žvakių gamintojų asortimentą. Nustebtumėte, kiek daug aromatų gali atskleisti natūralaus vaško žvakė. Nuo gintaro, vanilės, levandų bei sandalo iki kavos ir net tabako gaminių natų. Čia tikrai rasite „perliukų“, kurie įkvėps, nukels į skirtingus laikmečius arba vietas.

6) Smilkalai

Kiek primirštas, tačiau populiarumą atgaunantis namų kvėpinimo būdas – smilkalai. Jie sukuria savitą, ramybe alsuojančią atmosferą. Pasiilgusiems kitokios patirties patariama pasidairyti skirtingų pavidalų smilkalų. Išties, per šiuos metus atsirado daug unikalių naujovių.

7) Nišiniai namų kvapai

Galiausiai, įprastas variantas – namų kvapai. Koncentruotuose kvepaluose mirkomos lazdelės leidžia palaikyti sodrų, turtingą aromatą. Net jei tai atrodo įprastas namų kvėpinimo metodas, kūrėjai vis stebina produktų pateikimu, išreikštomis natomis. Šiuolaikiniai kūrėjai vis ieško naujų, drąsių, net kontrastingų aromatų. Belieka atrasti savąją.

Jaučiatės pasiruošę leistis į kitokios aplinkos kūrimo nuotykį? Atminkite, svarbu eksperimentuoti ir savitą namų kvapą kurti pasitelkiant skirtingus metodus. Įkvėpimo ieškokite ne tik specializuotų kvapų kūrėjų darbuose, bet ir vaikystės prisiminimuose, filmuose, gėlių soduose.

Beje, pamėgtų žiedų glėbį, kaip ir kitus akcentus, šiandien galite užsisakyti tiesiai į namus, nesvarbu, esate pajūryje ar sostinėje: https://www.pasauliogeles.lt/geliu-pristatymas-vilniuje.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *