Užgavėnėse – ne tik debatai „Kanapinis versus Lašininis“

Parašyta: 2019-03-08 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |

Kovo 2 dieną Trakus sudrebino didelės ir triukšmingos „Linksmameistrių miestelio Užgavėnės“, tapusios slenksčiu tarp nueinančios žiemos ir ateinančio pavasario.

Užgavėnių šventėje šurmuliavo miestelio mugė „Geras gyvenimas pasturgalį drasko“. Masino daugybė žaidimų, pramogų, akcijų ir atrakcijų, nuotaikingų pasirodymų, sočių valgių ir, svarbiausia, pačių gardžiausių blynų.

Mugės prekeivių triūsą šiemet praturtino aktyvus gyvenimas kiemeliuose: fotoateljė „Stebuklinės pasakos” (Trakų atvira jaunimo erdvė), Raganų kafeterija (Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras), IĮ Rykantų APCIEKA (Trakų r. Rykantų daugiafunkcis centras ir Rykantų bendruomenė), Senųjų Trakų kinoteatras „Saldi kaukė“ (Senųjų Trakų bendruomenė), Onuškio blyninė UAB „Veseilės patrovos“ (VO Onuškio bendruomenė), „Paluknio girių daktarai“(Paluknio bendruomenė „Diemedis“), VšĮ „ Lentvario šposai“ (VšĮ Lentvario kultūros rūmai). Kas norėjo, blynus valgė, kitų gardumynų įsigijo, vaistais nuo visų ligų apsirūpino ar smagius žaidimus žaidė, kvailiojo ir iš kiemo žiemą šlavė.

Buvo daug norinčių pasivaržyti sporto rungtyse, pakilnoti svarstį, laikyti kūjį, dalyvauti estafetėse ar sporto rungtyse. Visus, ir ne tik sporto rungčių laimėtojus, UAB „Malsena plius“ apdovanojo blynų mišiniais, kad sočiai privalgius pasitiktų pavasarį.

Linksmameistrių miestelyje vyko kandidatų į ministerius „Kanapinis versus Lašininis“ debatai, kuris gražesnis, protingesnis, kuris ministeris geresnis. Žiema pilvu slinko, pavasaris atjojo, Morė garu kvatojo.

Morę trečius metus iš eilės gamino broliai, meistrai-skulptoriai Kęstutis ir Vytautas Musteikiai. Šiemet ji buvo išskirtinio grožio ir su netikėtais efektais, todėl abejingų nepaliko, bet …supleškėjo it būtų paspirginta aliejumi.

Varė žiemą garsiai ir linksmai kapela „Ratilai“, Pivašiūnų ir Perlojos kapelos, stogus kilnojo linksmieji šokėjai – Vilniaus kultūros centro šokių grupė „Dalužė“ ir Naujosios Vilnios kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Vaiva“, o smarkią žiemą išgąsdino pavasarinė humoro grupė „Dzyvų dzyvai“. Galiausiai žvarbi žiema šalin nuėjo, nes pavasaris jau atėjo!

Renginio rėmėjai: Trakų rajono savivaldybė, UAB „Malsena plius“ , informaciniai rėmėjai: radijo stotys European Hit Radio, „ Znad Wilii“, UAB „Galvok“, UAB „Trakų žemė“ , VšĮ „Vorutos“fondas , VšĮ Trakų turizmo ir informacijos centras.

Renginį organizavo „Linksmameistrių miestelio pulkas“: VšĮ Trakų kultūros rūmai, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija, Trakų seniūnija, Trakų rajono sporto centras.

Organizatorių informacija

 

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *