„Užutrakio vakarai“: nuo Galvės ežero krantų – tiesiai į tropikus

Parašyta: 2020-07-31 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Tarptautinis muzikos festivalis „Užutrakio vakarai“ visada žavėjo romantiškumu. Kitaip ir negali būti, nes muzikos garsai liejasi šimtamečiame parke, kupiname vandens veidrodžių atspindžių ir  paslaptingų šešėlių, gaubiančių baltus elegantiškus rūmus, o senosios alėjos mena ne vieną paslaptingą meilės istoriją.

Sandra Carrillo & Los Gringos

Šį sekmadienį, rugpjūčio 2-ąją, šį idilišką vaizdinį papildys dar viena – ypatinga istorija. XVI tarptautinis muzikos festivalis „Užutrakio vakarai“, vienas iš Trakus – 2020 metų kultūros sostinę – garsinančių meno renginių, savo ištikimajai publikai paruošė staigmeną.

Festivalio gerbėjų laukia romantiška kelionė nuo Galvės ežero krantų – tiesiai į karštus tropikus. Į šį muzikinį nuotykį ves Sandra Carrillo & Los Gringos grupė su programa „Kelionė į tropikus“. Joje kraują kaitins Lotynų Amerikos, populiariosios muzikos ritmai, skambės tikra šventė gyvenimui ir liesis jūra džiaugsmo.

Sandra Carrillo & Los Gringos – tai kelionė, kurioje susitinkama su kita kultūra, pasakojimas apie tai, kas yra lotynų muzika. Muzikantai tyrinėja įvairius Karibų regiono ritmus, kad pateiktų linksmiausias, šilčiausias ir  saulėtas melodijas. Jie siekia, kad, užmerkus akis, būtų galima pajusti tropinį vėjo gūsį po palmėmis.

Sandra Carrillo – vokalistė iš Ispanijos, Barselonos, jau trečius metus gyvenanti  Lietuvoje. Ji kurį laiką praleido Klaipėdoje ir augo kaip menininkė, kol nusprendė persikelti į sostinę ir toliau skleisti aistrą  lotynų kultūrai. Po kelionės į Kubą Sandra suprato, kad jos siela priklauso šiai muzikai ir pradėjo ieškoti savų išraiškos būdų. Jos muzikos stilius yra ispaniškų šaknų ir įvairių jos mėgstamų Lotynų Amerikos atlikėjų bei žanrų „viduriukas“. Sandros ir „Los Gringos“ atliekama spalvinga muzika leis pajusti šiltą salsos energiją, merengue šviežumą ir džiaugsmą, o jos gilus balsas – bolero tragizmą.

Grupę ,,Los Gringos“ subūrė žinomas būgnininkas ir perkusininkas Robertas Vilčinskas. Ją sudaro profesionalūs ir patyrę muzikantai: Alvaro Hernandez – bongai, pritariamasis vokalas (Ispanija), Vilandas Každailis – trimitas, Klaudijus Štuopinis – tenoras saksofonas, Svajūnas Platūkis –  trombonas, Vytis Smolskas – klavišiniai, Artūras Chalikovas – bosinė, akustinė, Puerto Riko gitaros, pritariamasis vokalas, Mindaugas Juškevičius – kongai, pritariamasis vokalas, Robertas Vilčinskas – timbales, perkusija.

„Los Gringos“ muzikantai yra susižavėję atliekama muzika ir jos magija trokšta pasidalinti su publika.

Repertuare skambės Elvis Crespo, Gilberto Santa Rosa, Company Segundo, Hector Lavoe, Celia Cruz, Gloria Estefan atliekamų dainų melodijos, salsos, čia-čia-čia, merengue, kumbijos, bolero, afro-kubiečių rumbos, son, sambos ritmai.

Koncertas vyks rugpjūčio 2 dieną, 19 val. Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasoje.

Festivalį remia Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė, jį globoja Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Išsamiau apie festivalį www.uzutrakiovakarai.lt

 

XVI tarptautinio muzikos festivalio „Užutrakio vakarai“ informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *