Vaikų dienos centras „Akimirka“ surengė padėkos šventę

Parašyta: 2015-11-05 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ Lentvario vaikų dienos centras „Akimirka“ spalio 29 dieną  surengė gražią padėkos šventę. Šis Lentvaryje jau devintąjį kartą vykęs renginys buvo skirtas padėkoti centro rėmėjams, geradariams ir savanoriams. 

Padėkos šventę rengėjai pavadino „Dievo dovana“, nes, jų žodžiais, „kiekviena diena yra Dievo mums duota dovana, kuria Dievas dovanoja tai, kas mums reikalingiausia“.

„Vaikystė – nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visuomet vaikystė būna šviesi, kai trūksta tėvų meilės ar sveikatos, sunku būti nerūpestingam. Dažnai vaikai nedrįsta pasakyti, kad patiria įvairių grėsmių  namuose, gatvėje, mokykloje. Patyčios, smurtas, socialinė atskirtis, diskriminacija žaloja bręstančio žmogaus psichiką. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga apsaugoti vaikystę – mažų žmogučių svajones ir norus paversti realybe“, – sakė šventės rengėjai.

Susirinkusius į šventę palaimino Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai parapijos klebonas kunigas Gintaras Petronis.

Vaikų dienos centro „Akimirka“ vaikai paruošė šventinį koncertą, kurio metu linksmai dainavo ir šoko, taip atsidėkodami už patirtą gerumą. Renginyje buvo demonstruojamos skaidrės su vasaros stovyklos ir metų veiklos nuotraukomis.

Šioje šventėje dalyvavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Danutė Zalieckienė ir vyriausioji specialistė Ramunė Zarembienė, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro socialinė darbuotoja Ieva Jezerskienė, Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencinio poskyrio specialistė Viktorija Aleknavičienė, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ vaikų socializacijos ir pagalbos namuose programų koordinatorė Žydrūnė Liobikaitė, Vilniaus dekanato parapijų „Caritas“ vadovė Jacinta Bačiuskaitė, Lentvario pradinės mokyklos socialinė pedagogė Edita Stražnickienė ir mokytojas Gintaras Valainis, Lentvario kultūros rūmų kultūrinių renginių koordinatorė Viktorija Šamatovič ir kultūrinės veiklos vadybininkė Alicija Ramaneckienė.

 Merė E.Rudelienė ir skyriaus vedėja D. Zalieckienė šiltai pasveikino susirinkusius vaikus bei jų tėvelius ir pasidžiaugė gražiu renginiu bei įteikė šventines dovanas.

Trakų rajono savivaldybės
Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus informacija

Akimirkos iš Lentvaryje vykusios VDC „Akimirka“ surengtos padėkos šventės


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *