Vaikų futbolas Elektrėnuose

Parašyta: 2018-03-16 | Kategorija: Naujienos, Sportas |

Kovo 11 d. Elektrėnuose brolių Igorio ir Artūro Steško ir Vytauto Apanavičiaus vaikų futbolo akademija surengę futbolo šventę vaikams (gim. 2009 m.).

Igoris Steško su treneriu Linu Niurka ir Panevėžio komanda

Turnyre dalyvavo komandos iš Vilniaus, Panevėžio, Alytaus, Gargždų, mūsų BSVA-FA komanda. Visos rungtynės buvo kupinos įtampos, azarto ir nuožmios kovos! Žiūrovai ir vaikų tėveliai kiek įmanydami palaikė saviškius! Kovoje dėl pirmos vietos FK „Rabona-Margiris“ nugalėjo Panevėžio futbolininkus. Treti liko Alytaus vaikai. Mūsų komanda užėmė 6 vietą!

Kaip visada, komandos buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis, o geriausieji žaidėjai –asmeniniais prizais. Absoliučiai geriausiu žaidėju išrinktas Alytaus komandos narys Ainis Leugaudas; gynėjas – Naglis iš Panevėžio; vartininkas – Kajus ir puolėjas – Mykolas iš FK „Rabona-Margiris“! Po turnyro tėveliai akademijos vadovams padėkojo už nuostabiai organizuotą vaikų futbolo turnyrą!
Akademijos vadovai kovo 17 d. kviečia visus vaikų futbolo mėgėjus į Trakų pradinę mokyklą, kur vyks mini futbolo turnyras „Traku rajono savivaldybės merės taurei laimėti“. Pradžia 10:00 val.!