Vaikų futbolo turnyras „Merės taurei laimėti“

Parašyta: 2018-03-23 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Brolių Artūro ir Igorio Steško bei Vytauto Apanavičiaus akademija pagaliau surengė vaikų futbolo šventę „Merės taurei laimėti“ brolių gimtajame mieste –  Trakuose.


Kelis kartus dėl techninių kliūčių neįvykęs vaikų futbolo turnyras pagaliau buvo surengtas kovo 17d., šeštadienį. Į Trakų pradinės mokyklos salę suvažiavo geriausios Lietuvos komandos. Salė buvo pilnutėlė, vaikučius (g. 2011 m.) audringai palaikė tėveliai. Į šventę atvyko Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, tarybos nariai Inesa Židonytė ir Andrejus Prokofjevas. Labai džiugu, kad mūsų komanda BSVA-FA (treneris D. Kareiva) iškopė i finalinį trejetuką ir kovėsi dėl I–III vietos. Deja, truputį pritrūko sėkmės žaidžiant su čempionais Vilniaus FM „Ateitis“ ir II vietos laimėtojais Vilniaus „Granito“ futbolininkais. Bet iškovota garbinga III vieta – tikrai puikus rezultatas.
Nuotaikingoje uždarymo ceremonijoje akademijos vadovai įteikė E. Rudelienei ir I. Židonytei futbolo marškinėlius su akademijos logotipu, o A. Prokofjevui –
atminimo medalį. Taip pat akademijos vadovai apdovanojo Tadą Tkačiovą už paramą rengiant šį turnyrą. IV vietą iškovojo Šalcininkų komanda „Šalcia“, V liko FA „Žalgirietis“, VI – Fk „Rabona“, 7 – „Milan academy“, 8 – FM „Audra“. Merė ir tarybos nariai apdovanojo prizininkus medaliais, o geriausius turnyro žaidėjus – asmeniniais prizais. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas „Granito“ atstovas Steponas, gynėju – trenerio D. Kareivos sūnus Leonardas, puolėju – „Šalčia“ futbolininkas Silvestr, absoliučiai geriausiu žaidėju pripažintas Martynas iš FM „Ateitis“.
Akademijos vadovai dėkoja mūsų valdžios atstovams už dalyvavimą surengtoje futbolo šventėje; savo vaikystes draugui „Lietuvos kepėjai“ direktoriui L. Žyžiui – už suteiktas dovanas; Trakų pradines mokyklos direktoriai A. Gumbaragienei ir mokyk­los darbuotojams – už galimybę surengti šį vaikų futbolo varžybas mokyklos salėje. Atvažiavusių komandų tėveliai, kurie buvo vaisinami Senosios kibininės kibinais, dėkojo organizatoriams už puikai suorganizuotą turnyrą ir klausė, kada bus rengiamas kitas.

Artūras STEŠKO,
Vaikų futbolo akademijos prezidentas
Jolantos Zakarevičiūtės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *