Valstybės apdovanojimas trakietei Helenai Linkevič

Parašyta: 2019-07-12 | Kategorija: Naujienos |

Prezidentė Dalia Grybauskaitė (antra iš kairės) įteikė apdovanojimą trakietei Helenai Linkevič (antra iš dešinės). Šalia – vyras Teodor Linkevič ir dukterėčia Agneta Podgaiska. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos, Roberto Dačkaus nuotr.

Liepos 6 d., šeštadienį, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir „Tautiškos giesmės“ dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams. Prezidentė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalį įteikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 1-ojo dienos chirurgijos skyriaus vyresniajai slaugos administratorei Helenai Linkevič.

Helena Linkevič gimė Senųjų Trakų k., Trakų r. 1970 m. baigė 1-ąją Lentvario vidurinę mokyklą ir įstojo į Vilniaus medicinos mokyklą, kurią 1972 m. baigė su pagyrimu (tuomet raudonu diplomu). Darbą pradėjo 2-ojoje Vilniaus miesto ligoninėje medicinos sesele. 1983 m. perėjo dirbti į Vilniaus miesto klinikinę ligoninę 4-ojo apdominalinės chirurgijos skyriaus vyr. sesele. Nuo 2011 m. dirba Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 1-ojo dienos chirurgijos skyriaus vyresniąja slaugos administratore. 2012 m. už pasiekimus profesijos srityje ir už nuoširdų darbą apdovanota Vilniaus miesto savivaldybės „Auksine mediko širdimi“. Yra ilgametė etnografinio ansamblio „Troczanie“ dalyvė. Gyvena Trakuose. Helenos vyras – Teodor Linkevič, dirbo Trakų rajono švietimo skyriuje. Kartu su vyru užaugino du vaikus – dukrą Boženą ir sūnų Raimondą, turi tris vaikaičius.

 

„Trakų žemės“ inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *