Varnikų kalėdinis bėgimas – jau gruodžio 22 d.

Parašyta: 2013-12-16 | Kategorija: Kvietimai, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

IMG_4378Su kiekviena diena vis labiau artėjant gražiausioms metų šventėms, daugelyje pasaulio miestų vyksta kalėdiniai, naujametiniai bėgimai. Tad ir „General Financing“ Trakų pusmaratonis kviečia visus bėgikus ir bėgimo entuziastus sudalyvauti kalėdiniame bėgime. Šventinio bėgimo dalyviai galės savo nuožiūra pasirinkti distancijas nuo 3 km iki 12 km, o pagrindinės rungties – 12 km – nugalėtojų laukia ypatingos dovanos. Tradiciškai po tokio jėgų išbandymo visų bėgikų lauks karšta pirtis ir šaltas tvenkinys. Renginyje laukiami ir bėgikų šeimos nariai – kol vyks bėgimas, artimuosius galėsite palaikyti, o mažieji turės puikią progą su rogutėmis nuo kalno pasivažinėti.

Kviečiame visus būsimus „General Financing“ Trakų pusmaratonio dalyvius jau šį sekmadienį (22 dieną) susitikit tradicinėje treniruočių vietoje – Varnikų kaime, Žemaitės g. 7. 11.00 val. Šį kartą startinis mokestis neapsiribos vien tik gera nuotaika ir šypsena – pasirūpinkite ir kalėdine kauke bei vaišėmis, kad po bėgimo galėtumėte pavaišinti ir pasveikinti savo kolegas bėgikus su artėjančiomis šventėmis.

Primename, kad aktyviausių „General Financing“ Trakų pusmaratonio treniruočių dalyvių gegužės mėnesi laukia dovana – „Puma“ bėgimo bateliai.

Daugiau informacijos apie renginį – www.trakupusmaratonis.lt

 

http://www.toreda.lt/


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *