Vasaros sporto žaidynėse – neįgalieji

Parašyta: 2021-07-19 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Trakai |

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos organizuojamose „Vasaros sporto žaidynėse“

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras nuo 2020 m. sausio 2 d. vykdo projektą „Neįgaliųjų sporto plėtros skatinimas ir meistriškumo didinimas“, kuris yra finansuojamas Švietimo mokslo ir sporto ministerijos lėšomis.

Šio projekto dalyviai dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos organizuojamose „Vasaros sporto žaidynėse“, kuriose ne tik smagiai ir aktyviai praleido laiką, bet ir parodė nuolatinių treniruočių rezultatus bei iškovojo prizines vietas. Projekto dalyviai savo jėgas išbandė šiose rungtyse: boccia, 100 m bėgimas, 100 m važiavimas vežimėliu, kamuoliuko metimas, smiginis, šuolis į tolį iš vietos, baudų metimas. Kęstas Noreika 100 m važiavimo vežimėliu rungtyje iškovojo II vietą, 100 m bėgimo varžybose (vyr.) Sergejus Lysovas pelnė III vietą.

Kęstas Noreika: „Aš labai džiaugiuosi, kad dalyvavau tokiose didelėse, įspūdingose žaidynėse. Buvo labai smagu sutikti senus pažįstamus ir susipažinti su naujais žmonėmis, praleisti laiką gražioje aplinkoje. Iškovojęs prizinę vietą jaučiausi pakylėtas. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti varžybų organizatoriams ir savo trenerei Joanai, kuri mane ruošė šioms žaidynėms.“

Nebijodami dalyvauti tokiose didelėse žaidynėse dalyviai parodė, kad projekto metu sustiprėjo ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, dvasiškai, tapo pasitikintys savimi ir bendruomeniškesni.

„Niekada nepasiduokite. Nesėkmė yra vienintelis pirmas laiptelis į pasisekimą.“ Jimas Valvano