Veidrodžių gamyba pagal individualius užsakymus

Parašyta: 2018-04-23 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Veidrodis – interjero detalė, be kurios neįsivaizduojami nei vieni namai. Jie patalpoms suteikia estetiškumo, jas vizualiai padidina. Veidrodžiai būna įvairių dydžių formų, pritaikyti skirtingoms patalpoms. Mūsų įmonėje „Stiklo dirbtuvės“ veidrodžių gamyba  vyksta ir pagal individualius užsakymus. Tad jeigu turite originalią idėją, kaip veidrodis turėtų atrodyti, susisiekite su mumis, išsakykite savo pageidavimus, o mes juos paversime realybe.

Esant reikalui galime atvykti, išmatuoti bei suprojektuoti. Tai padeda išvengti galimų klaidų, kai klientas pateikia netikslius matmenis, pagal kuriuos pagamintas veidrodis netinka tai vietai, kurioje buvo planuojama jį kabinti. Tuomet reikia gaminti iš naujo. Klientui tai kainuoja daugiau pinigų, o mums – laiko. Pasitikėkite mūsų įmonės specialistais ir leiskite jiems atlikti visus su veidrodžio gamyba susijusius darbus. O jums tereikės palaukti, kol veidrodis bus pagamintas ir mėgautis rezultatu.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis veidrodį?

Pirmiausia, būtina atsižvelgti į patalpos dydį. Mažoms patalpoms, kurias norima vizualiai padaryti didesnes, erdvesnes, patariama rinktis skaidrius veidrodžius, kurie gerai atspindi šviesą. Tai patalpai suteikia erdvumo įspūdį, ji atrodo šviesesnė, jaukesnė.

Jeigu ieškote kažko išskirtinio, rinkitės tonuotus veidrodžius. Jie gali būti rudi, pilki ar bronziniai. Dar daugiau išskirtinumo bei puošnumo jiems suteikia įvairūs ornamentai, papuošimai, graviravimas, matinimas. Reikia pasakyti, jog dabar itin populiarus veidrodžio stiklo briaunų facetavimas. Tai technologija, kuri padaro stiklo briauną nuožulnia. Facetuoti veidrodžiai atrodo neįprastai, įdomiai, elegantiškai. Juos galima dėti net be rėmelių.

Klijuoti veidrodžiai

Tokius veidrodžius galima lengvai pritvirtinti prie įvairių paviršių: plastiko, akmens, stiklo, metalo. Jie pasižymi tvirtu bei itin patvariu sukibimu. Tokie veidrodžiai suteikia galimybę sukurti išskirtinį estetinį vaizdą. Galima sukurti norimas veidrodines mozaikas ir pan. Be to, klijuojami veidrodžiai mažiau kainuoja, nes jie greitai sumontuojami, šiam darbui atlikti nereikia jokios montavimo technikos.

Veidrodžių gamyba įmonėje „Stiklo dirbtuvės“ – aukštos kokybės, išskirtinumo, patikimumo garantas. Jeigu norite, kad jūsų namų interjerą pagyvintų veidrodžiai, kreipkitės į mūsų įmonę. Atvyksime į jūsų namus ar biurą, išmatuosime, suteiksime profesionalias konsultacijas.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *