Velykų džiaugsmas – Bijūnų kaimo vaikų akyse

Parašyta: 2014-05-02 | Kategorija: Naujienos, Seniūnijos |
Akimirkos iš vaikų Velykėlių šventės Bijūnuose

Akimirkos iš vaikų Velykėlių šventės Bijūnuose

Atvelykis – tai Velykų pakartojimas, dar vadinamas vaikų Velykėlėmis. Švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų ir taip užbaigiama Velykų savaitė. Ypač daug dėmesio šią dieną dera skirti vaikams, nes tai jų šventė.
Balandžio 27 dieną į Bijūnų pagrindinę mokyklą rinkosi maži ir dideli, jauni ir pagyvenę švęsti vaikų Velykėles. Kad šventė vaikams būtų smagi, Bijūnų bendruomenės meno mėgėjų teatro aktoriai parodė spektaklį pagal Anelės Kairaitienės pjesę „Zuikio margučiai“. Spektaklį režisavo ir scenografija pasirūpino Milė Blaževičienė.
Po spektaklio mažiesiems buvo surengtos margučių ridenimo varžybos, menamos mįslės, minklės. Visi vaišinosi bendruomenės pirmininkės Irenos Stankevičienės iškeptu kiškio pyragu ir žolelių arbata. Galiausiai vaikai sulaukė prizų ir saldumynų. Šaunių rėmėjų dėka jų buvo iš tiesų daug. Už dovanas nuoširdžiai dėkojame Bijūnų bendruomenei. Nuoširdus ačiū Bijūnų bendruomenės aktoriams: zuikučiams – Erikai Rimkaitei ir Vitalijai Narbutaitei, Zuikienei – Irenai Stankevičienei, Lapei – Dalei Brazulevičienei, Šarkai – Astai Šimonienei, Pelėdai – Birutei Gaidulienei, Ežiui – Vidai Matkevičienei ir Zuikių tėčiui – Kęstučiui Blaževičiui bei visiems, padėjusiems surengti šią gražią šventę.
Vaikų Velykėlės – tai ta diena, kai vėl galima džiaugtis margučiais, kiškio pyragais, Velykės dovanėlėmis.

Milė Blaževičienė,
Trakų rajono kultūros rūmų
Bijūnų padalinio adminsitratorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *