Vienintelės edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės Trakų rajone kviečia registruotis

Parašyta: 2022-03-03 | Kategorija: Aukštadvaris, Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Rūdiškės, Seniūnijos, Trakai |

Per trejus pirmuosius metus projekte „Edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės „Mano kadras“ 80 dalyvių sukūrė 13 filmų, kuriuos pamatė 2000 žiūrovų. Norite ir Jūs prisijungti prie kasmet didėjančios kino mėgėjų bendruomenės?

Kviečiame jaunimą (14 – 20 metų) ir suaugusius (nuo 21 metų) prisijungti prie ketvirtą kartą vykstančių filmo kūrimo dirbtuvių „Mano kadras“ ir išbandyti save. Su kino profesionalų pagalba galėsite įgyvendinti savo svajonę: sukurti filmą!

Jei gyvenate Rūdiškėse, Trakuose, Lentvaryje, Aukštadvaryje, registruokitės el. pašto adresu manokadras@yahoo.com iki š.m. kovo 13 d.

Dirbtuvės prasidės nuo kovo 14 dienos ir tęsis iki birželio 3 dienos. Per savaitę bus vienas užsiėmimas, laiką ir savaitės dieną derinsime su užsiregistravusiais dalyviais asmeniškai. Dirbtuvėms vadovaus ilgametę kino edukacijos patirtį turintis teatro ir kino režisierius Antanas Gluskinas.

Jam pagelbės kviestiniai svečiai savo srities profesionalai: Saulius Urbanavičius – garso režisierius, Sidabrinės gervės laureatas, ką tik apdovanotas Latvijos kino apdovanojimuose už geriausią filmo „Metai iki karo“ garso dizainą; Ieva Veiverytė – montažo režisierė,  ką tik apdovanota Latvijos kino apdovanojimuose už geriausią filmo „Veidrodėli, veidrodėli“ montažą, Sidabrinės gervės nominantė; Povilas Baltinas – operatorius, dirbęs su režisieriais Vytautu V. Landsbergiu, Linu Mikuta ir kitais.

Dalyvavimas dirbtuvėse yra nemokamas. Edukacines filmo kūrimo dirbtuves „Mano kadras“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Asociacija LATGA ir Trakų rajono savivaldybės administracija, organizuoja VšĮ „Monoklis“, projekto partneriai Trakų kultūros rūmai, Rūdiškių kultūros centras, Lentvario kultūros rūmai.

VšĮ „Monoklis“ informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *