Vietoj kiaulių… dviračiai

Parašyta: 2016-03-04 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Žemės Ūkis |

kiaule 11Trakų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) gavo pranešimą, kad Aukštadvario seniūnijoje, Totoriškių kaime, trys gyventojai paslapčiomis tebelaiko kiaules ir jų neišskerdė iki spalio 15 d. Trečiadienį su Trakų VMVT viršininko pavaduotoja-valstybine veterinarijos inspektore Jolita Balsyte-Abucevič ir šios tarnybos vyriausiuoju veterinarijos gydytoju-inspektoriumi Vaidu Jonušaičiu apsilankėme minėtame kaime. Prie standartinių sovietmečio statybos daugiabučių pastatyti du tipiniai tvartai, pritaikyti gyvuliams ir paukščiams laikyti. Tuose ūkiniuose pastatuose ir buvo ieškoma skunde minėtų kiaulių.
Deja, inspektoriai jokių kiaulių nerado, tik Laimos Baranauskienės tvarto skyriaus garde, kur būta kiaulių, stovėjo vaikiški dviračiai.
– Kai tik buvo nurodyti tikslūs kiaulių skerdimo terminai, išsyk papjovėme visas tris kiaules – pasakoja L. Baranauskienė. – Dvi kiaules pasiėmė kituose miestuose gyvenantys vaikai, trečią valgome su vyru.
Apie skundą L. Baranauskienė tegalėjo pasakyti, kad tai nevykęs pokštas, kuris nuo tiesioginių darbų atitraukė ir tikrintus kaimo gyventojus, ir valstybinius inspektorius.

kiaule 22Vladas KASPERAVIČIUS
Autoriaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *