Vietoj socialdemokrato Vytauto Zaliecko Trakų rajono mere išrinkta liberalė Edita Rudelienė

Parašyta: 2014-08-05 | Kategorija: Savivaldybė, Trakai |
Trakų rajono merė Edita Rudelienė

Trakų rajono merė Edita Rudelienė

Antradienį Trakų rajono savivaldybės taryba pritarė siūlymui iš pareigų atleisti savivaldybės merą socialdemokratą Vytautą Zaliecką ir vietoj jo mere išrinko Lietuvos liberalų sąjūdžio narę Editą Rudelienę.

Papildyta 12.25 val. Už mero atleidimą buvo 16 tarybos narių, prieš – aštuoni, vienas nebalsavo. Iš viso tarybą sudaro 25 politikai.

Už E.Rudelienę, kuri buvo vienintelė kandidatė tapti mere, balsavo 17 iš 19 slaptame balsavime dalyvavusių tarybos narių. Du buvo prieš jos kandidatūrą.

Atstatydintas vos pusantrų metų dirbęs Trakų rajono meras Vytautas Zalieckas

Antradienį Trakų rajono savivaldybės taryba pritarė siūlymui iš pareigų atleisti savivaldybės merą socialdemokratą Vytautą Zaliecką. „Už“ mero atleidimą buvo 16 tarybos narių, „prieš“ – 8, vienas nebalsavo. Iš viso taryboje yra 25  nariai.

„Reiškiame nepasitikėjimą meru Vytautu Zaliecku. Esame įsitikinę, kad meras Vytautas Zalieckas nesugeba konsoliduoti demokratiškai išrinktų atstovų – tarybos narių bendram ir konstruktyviam darbui“, – rašoma nepasitikėjimą pareiškusių tarybos narių pareiškime.

Pats meras yra sakęs, kad jį atstatydinti siekiama, nes jis nesitaiksto su piktnaudžiavimu savivaldybėje.

Mero pareigas V.Zalieckas ėjo nuo 2013 metų sausio 31 dienos.

Antradienį taip pat taryba balsuos dėl vicemero, administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojo atleidimo. Ketinama rinkti ir naują valdžią.

15min.lt inform.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *