Vilma Puišienė. Apie darbus Trakų seniūnijoje

Parašyta: 2021-08-02 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Įrengta autobusų stotelė

Gyventi mieste, kurį myli, ir mylėti miestą, kuriame gyveni, jį gražinti ir puoselėti yra nuostabūs pojūčiai. Gera matyti, kad Trakuose vis daugiau neabejingų ir pozityvių, supratingų ir bendruomeniškų žmonių.

Trakai visuomet buvo gausiai lankomi svečių, tačiau labai svarbu, kad gerindami infrastruktūrą ir atlikdami kasdienius darbus, juos darytume pirmiausiai dėl miesto gyventojų. Kad ir smulkūs darbai, bet jie yra svarbūs trakiečiams. Šiandien noriu šia informacija su jumis visais pasidalyti.

Kaip visada sakau, tai ir dabar patvirtinu, kad Trakų seniūnija – tai ne vien Trakų miestas, bet ir didelė daugiau nei 14 tūkst. hektarų teritorija, viską sužiūrėti tikrai nemažas iššūkis seniūnijos darbuotojams.

Vieną kartą buvo apšienautos visos kaimiškosios kapinės, dabar vėl iš naujo pradėjome šienauti antrąsyk (kapinių mūsų seniūnijoje 32). Planuodami šių metų darbus, nusimatėme ir vietinės reikšmės kelių ir gatvių pakelių šienavimą. Darbai vyksta visu pajėgumu. Karts nuo karto praūžiančios audros pridaro bėdos – seniūnijos darbuotojai organizuoja avarinių, išvartytų medžių genėjimo ir išvežimo darbus. Džiaugiamės, kad kaimų kapinėse vyksta darbai, kurie pagerina sąlygas ten besilankantiems gyventojams – Bražuolės kaimo kapinėse dar pernai įrengti laiptai su turėklais, Naujasodžio, Daugirdiškių ir Bagdononių kapinėse sutvarkyti žaliųjų atliekų užtvarai, Bagdononyse pagaliau atsirado dešimtmečius laukta nauja tvora, gavus reikalingus leidimus Daugirdiškėse bus tvarkomas Lietuvos kario kapas. Nepamirštam ir kitų kapinių, darbai vyks ir toliau.

Su bendruomenėmis, gyventojais, seniūnaičiais nuolat apsitariame, kokius darbus atliksime. Trakuose, Linksmojoje gatvėje (buvę Žaizdriai), prie naujųjų Trakų miesto kapinių Serapiniškėse ir Būdos kaime įrengtos autobusų stotelės – lietui lyjant ar pučiant šiauriniams vėjams bus maloniau laukti autobuso. Suremontavome ir stotelę Jovariškių kaime. Atsižvelgus į gyventojų prašymus, Naujasodyje, Bagdononyse, Žaizdriuose, Salkininkuose ir Miškiniuose įrengtos skelbimų lentos.

Kaip ir kasmet, taip ir šiltuoju metų laiku lopomos asfalte esančios duobės, klojamas išlyginamasis sluoksnis. Ir praeitais metais, ir šiemet tvarkomos automobilių stovėjimo aikštelės, remontuojami pėsčiųjų takai ir šaligatviai. Smagu, kad savivaldybės biudžete turime programą, iš kurios lėšų tvarkoma aplinka prie renovuotų daugiabučių namų. Kai kurie gyventojai šių darbų laukia daug metų. Džiugu pasakyti, kad darbai juda. Norėtųsi paskatinti dar nerenovuotų namų gyventojus dalyvauti renovacijos programose, o jas įgyvendinus savivaldybė prisidės sutvarkydama aplinką prie šių namų. Informaciją dėl renovacijos teikia UAB „Trakų šilumos tinklai“.

Visų pamėgtoje maudykloje prie buvusios „Nemuno“ sporto bazės buvo sutvarkyti lauko treniruokliai, nagingi mūsų darbuotojai sutvarkė laiptelių į ežerą pakopą, šiuo metu gaminamos talpios dengtos šiukšliadėžės, nes ne visada maudyklos svečiai šiukšles išmeta į šiukšliadėžes ar greta esantį konteinerį, o paukščiai to tik ir telaukia – tuoj šiukšles ištampo. Todėl dar sykį prašome nepalikti atliekų šalia šiukšliadėžių. Jeigu jo netelpa, nuneškite į artimiausią konteinerinę aikštelę. Dėkojame.

Karšta ir saulėta vasara – tikras iššūkis mūsų medžiams ir gėlėms. UAB „Trakų paslaugos“, besirūpinančios miesto valymu, laisto gėlynus, o darbštūs seniūnijos darbuotojai lieja vazonuose ir loveliuose esančias gėles. Džiugu girdėti, kad vazonuose, pritvirtintuose prie elektros stulpų, esančios gėlių kompozicijos kompetentingų specialistų pripažįstamos kaip vienos gražiausių Lietuvoje!

Kaip ir Jūs visi, taip pat ir aš myliu savo gimtąjį miestą, savo darbą dirbu iš visos širdies ir stengiuosi, kad pastebėtumėte geruosius pokyčius, naujas erdves, mūsų visų įdedamas pastangas. Tačiau visada sakau, kad joks darbas nebūtų gerai atliekamas be komandos – esu dėkinga seniūnijos darbuotojams, kolegoms savivaldybėje, rangovams ir visiems Jums, kam Trakai rūpi. Bet kokį darbą dirbant labai svarbu yra palaikymas. Todėl linkiu mums visiems bendrystės, sutarimo, girdėti ir suprasti vieni kitus, o mes visuomet laukiame Jūsų pasiūlymų ir pastebėjimų. Dirbdami vieningai padarysime daug gerų darbų.

Vilma PUIŠIENĖ,

Trakų seniūnijos seniūnė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *