Vilniuje nugriaudėjo jaunųjų modelių konkursas: komisijos laukė nelengvas uždavinys

Parašyta: 2022-04-12 | Kategorija: Kultūra, Lietuva, Renginiai, Trakai |

Lietuvoje  gyvenimas nestoja – šį savaitgalį Vilniuje jau septintą kartą vyko jaunųjų modelių konkursas „Mini Model Look 2022“. Savo eiseną, stilių ir charizmą ant podiumo šiemet demonstravo virš 60 mergaičių ir berniukų. Dalyviai pelnė daugybę titulų, kuriuos jiems skyrė žinomų žmonių komisija. Šiam konkursui buvo atrinkta po 12 dalyvių į skirtingas amžiaus kategorijas nuo 4 iki 17 metų.

Nugalėti nesutrukdė net suplyšusios pėdkelnės

Vykusiame konkurse dalyviai demonstravo savo sukurtą stilių, pozas ir eiseną. Buvo išrinkta pati geriausia, labiausiai komisiją sužavėjusi dalyvė Augustė Meškauskaitė (12 metų), kuri laimėjo GRAND PRIX prizą ir tapo viso jaunųjų modelių „Mini Model Look 2022“ konkurso nugalėtoja. Augustė buvo išrinkta stilingiausio paauglių gėrimo „FORMOSA bubble tea“ veidu ir laimėjo renginio organizatorių modelių mokyklos „MPodiumas“ įsteigtą prizą – kelialapį į profesionalią vasaros fotosesijų stovyklą.

„Aš esu laiminga, labai svajojau laimėti ir konkursui daug ruošiausi. Aišku, buvo netikėta, kad laimėjau net Grand Prix, tapau viso konkurso nugalėtoja. Stengiausi atlikti viską tobulai. Laukiant savo išėjimo, man suplyšo pėdkelnės, bet tai nesutrukdė laimėti. Supratau, kad norint pasiekti pergalę, svarbiausia yra geras pasiruošimas, vidinis nusiteikimas, drąsa ant podiumo ir tikėjimas savimi. Linkiu visoms dalyvėms bent kartą gyvenime laimėti ir pajausti tą jausmą“, – paklausta, kaip jaučiasi, kalbėjo Augustė.

Neapdovanotų neliko

„Taip pat išrinkti nugalėtojai iš skirtingų amžiaus kategorijų, buvo skirtos pirmosios ir antrosios vietos, išrinkti ir talentingiausi, fotogeniškiausi, stilingiausi dalyviai – nei vienas neliko neapdovanotas kokia nors nominacija ir rėmėjų prizais“, – pasakojo viena konkurso organizatorių Aistė Karanauskytė.

Konkurso organizatorės – merginų grupės „Vyšnios“ narė ir modelių studijos „MPodiumas“ vadovė Aistė Karanauskytė bei renginių organizatorė Simona Jankauskienė – internautus prieš konkursą kvietė išreikšti savo nuomonę specialiame balsavime. Jo metu „Mini model look“ Facebook puslapyje dar iki konkurso buvo renkami 5 daugiausiai internautų simpatijų sulaukę dalyviai. Nugalėtojus pradžiugino svarbus titulas ir specialios dovanos.

„Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis daugiau dėmesio. Kai konkursą organizavome pirmą kartą, dalyvavo tik 14 dalyvių. Šiemet apdovanojome daugybę dalyvių, jie įvertinti labai atsakingai. Komisijai tai nebuvo lengvas uždavinys“, – pasakojo Aistė.

„Labai sveikiname savo amžiaus kategorijų nugalėtojus: 5-6 m. Rugilė Indrišiūnaitė 6 m., 6-7 m. Dorotėja Budėnaitė 7 m., 9-11 m. Adrija Poškutė 11 m., 11-13 m. Luknė Ažukaitė 12 m., 13-17 m. Atėnė Neimantaitė 13 m. Taip pat labai džiaugiamės kiekvienu dalyviu ir jo pasirodymu. Stengėmės, kad neliktų nė vieno neapdovanoto ar nuskriausto. Visi dalyviai buvo apdovanoti įvairiais titulais ir dovanomis. Rinkome ir gražiausią žvilgsnį, šypseną, elegantiškiausius dalyvius“, – kalbėjo Simona Jankauskienė.

Komisijoje – garsūs vardai

Modelius vertino žinomų žmonių komisija: „Rūta model management“ agentūros vadovė Rūta Bartašiūtė,  šokėjas ir mados fotografas Pijus Gulbinas, madingo žurnalo  jaunimui „Panelė“ vyriausioji redaktorė Ingrida Karpuškaitė, „FORMOSA bubble tea“ marketingo projektų vadovė Indrė Vidmantaitė ir, žinoma, jau tradicija tapusi, praeitų metų Grand prix laimėtoja Goda Mickevičiūtė. Ji teigė, kad: „komisijos darbas labai atsakingas ir tuo pačiu įdomus. Atsirandi kitoje barikadų pusėje, kai vertina ne mane, o aš kitus.

Konkurse buvo nemažai dalyvių, kurie įdėjo daug pastangų – ruošėsi, mokėsi, ieškojo kuo įdomesnių stiliaus sprendimų ir pozų. Aš žaviuosi modeliais, kurie išlaikydami pagrindinius jiems keliamus reikalavimus konkurse, geba improvizuoti ir save atskleisti naujai. Man patinka asmenybės, kurios pasitiki savimi, žino ką daro, ant podiumo jaučiasi laisvai ir natūraliai.  Nugalėtojus išrinkti nebuvo labai sudėtinga, nes komisija turėjo aiškius kriterijus, pagal ką vertinti dalyvių pasirodymus. Dėl daugelio nominacijų komisijos nuomonės sutapo. Dėkoju „MPodiumui“ už galimybę įgyti naujų patirčių.“

„Nors šiame konkurse komisijoje sėdžiu jau septintus metus, bet su kiekvienais metais tikrai netampa lengviau ir paprasčiau išrinkti tą vieną nugalėtoją. Tai jaunųjų modelių konkursas, kuriame labiausiai vertinama drąsa, pasitikėjimas ir tikėjimas savimi bei pasiruošimas. Konkurse dalyvauja ir praeitų ar užpraeitų metų dalyviai, todėl su kiekvienais metais labai smagu matyti jų tobulėjimą“, – paklausta, kaip jaučiasi sėdėdama komisijoje, sakė jos pirmininkė Rūta Bartašiūtė.

„Šį kartą žvelgiau į renginį vedėjos akimis. Turiu pripažinti – džiaugiausi, kad atsakomybė rinkti nugalėtojus atiteko kitiems. Nėra lengva būti teisėjos vietoje, nes visi dalyviai atrodo savitai nuostabūs. Tikiu, kad mano kolegoms buvo išties sunku nuspręsti kas laimės, o ypatingai skirti Grand prix laimėjimą vienam dalyviui iš visų”, – kalbėjo aktorė ir modelis Akvilė Žirgulytė.

„Tie, kurie nespėjote sudalyvauti šiais metais, bet mada, podiumas, fotoaparatų blykstės žavi, kviečiame nenusiminti ir jaunųjų modelių konkurse „Mini model look“ dalyvauti kitais metais!“, – kviečia konkurso organizatorės Aistė ir Simona.

Zen PR pranešimas spaudai ir nuotraukos

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *