Virtualus Mamų portretų konkursas

Parašyta: 2021-05-07 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Trakai |

Akvilės Zalieckaitės (6 m.) pieštas mamos portretas

Lentvario kultūros rūmai, minėdami Motinos dieną, kvietė mažuosius Lentvario miesto menininkus piešti ar tapyti savo mamos portretus ir dalyvauti virtualiame portretų konkurse „Mama – tai gražiausia laukų gėlė“! Džiaugiamės, kad šis virtualus portretų konkursas buvo itin populiarus: sulaukėme virš 40 portretų, o dalyvių buvo kur kas daugiau!

Agnės Sinkevičiūtės (6 m.) pieštas mamos portretas

Gegužės 1–7 d. Lentvario kultūros rūmų Facebook puslapio sekėjai reiškė nuomonę ir balsavo už dailiausius portretus! Norime pasidžiaugti ir apdovanoti net tris portretų autorius, sulaukusius didžiausio palaikymo: Agnės Sinkevičiūtės (6 m.) pieštas mamos portretas sulaukė daugiau nei 260 reakcijų, Adrijos Apitionokaitės (7 m.) – daugiau nei 160 reakcijų, o Akvilės Zalieckaitės (6 m.) – virš 100 reakcijų! Sveikiname nugalėtojas ir kviečiame susisiekti su Lentvario kultūros rūmais (el. paštu lentvariokultura@gmail.com) dėl prizų atsisėmimo!

Adrijos Apitionokaitės (7 m.) pieštas mamos portretas

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų bendruomenėje yra tiek aktyvių ir meną mylinčių mažųjų kūrėjų, taip pat dėkojame Lentvario ugdymo ir švietimo įstaigoms, kurios ugdo jaunąją menininkų kartą!

Lentvario kultūros rūmų inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *