Visų laukta Trakų karščiavimo klinika dirba

Parašyta: 2020-04-24 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Balandžio 10 d. Trakuose, Mindaugo g. 13/15 duris atvėrė karščiavimo klinika, įsteigta iš modulių pastatytuose patalpose. Į karščiavimo kliniką šeimos gydytojo (elektroniniu siuntimu) yra nukreipiami nepriklausomai nuo pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos karščiuojantys 18–60 metų amžiaus gyventojai, kurių kūno temperatūra tądien siekia 37,80; jaučia bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų: kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą. Pacientai priimami nuo pirmadienio iki penktadienio 12:00– 16:00 val., o šeštadieniais – 09:00–13:00 val.

Valytoja Rima Voitinovič (pirma iš kairės) ir bendrosios praktikos slaugytoja Larisa Abramenkienė

Kaip pasakojo VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoja Aušra Narbutienė, nuo veiklos pradžios į karščiavimo kliniką yra priimta 10 pacientų, 8 iš jų buvo paimti nosiaryklės tepinėliai. 7 pacientų gautų tyrimų rezultatai dėl COVID-19 neigiami, 1 atsakymo dar laukiama.

Medikams, dirbantiems karščiavimo klinikoje, nustatyta tvarka periodiškai atliekami SARS-CoV-2-PGR tyrimai dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos). Visų atliktų tyrimų atsakymai – neigiami.

Trakų žemės“ inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *