Vydūnas Sadauskas – kandidatas į LR Seimą

Parašyta: 2016-02-05 | Kategorija: Lietuva, Mokyklos, Naujienos, Renginiai, Trakai |

DSC09252

Lietuvos laisvės sąjunga 2016-01-30 Tarybos posėdyje patvirtino Vydūną Sadauską kandidatu artėjančiuose LR Seimo rinkimuose Trakų-Vievio vienmandatėje apygardoje. „Trakų žemė“ paprašė būsimo kandidato plačiau papasakoti apie savo ketinimus dalyvauti artėjančiuose LR Seimo rinkimuose.

Kodėl nusprendėte kandidatuoti LR Seimo rinkimuose?

Mano prigimtis ir pašaukimas – ginti paprastų žmonių interesus, todėl būtent šiuo metu esu save atradęs advokatūroje. Kita vertus būdamas advokatūroje pastebėjau, kad mūsų šalies įstatymai dažnu atveju gina ne paprastus žmones, bet juos skriaudžia. Praktikoje ne kartą susidūriau su teisiniu reguliavimu, kuris neleidžia paprastam žmogui apsisaugoti nuo nusikaltėlio, pažeidėjo, biurokrato ar net politinio sprendimo. Žmonės priversti ginti savo teises teismuose aukodami savo brangų laiką ir pinigus, tačiau realiai daugelį problemų galima būtų išspręsti patobulinus įstatymus ir reikalaujant daugiau atsakomybės iš pačio Seimo. Seimas – įstatymų leidžiamoji valdžia, todėl būdamas Seime galėsiu prisidėti prie gyventojų gerovės ir sėkmės. Tam turiu reikiamą patirtį ir teisinį išsilavinimą, kurį įgijau Didžiojoje Britanijoje, Sasekso universitete.

Kas paskatino pasirinkti būtent Trakų-Vievio vienmandatę apygardą?

Trakų-Vievio vienmandatė – mano gimtoji apygarda. Būtent šioje apygardoje dirbu ir aktyviai dalyvauju visuomeninėje ir politinėje veikloje. Artėjantys Seimo rinkimai bus labai įdomus ir netikėti, nes vienmandatė apygarda yra visiškai naujai perbraižyta po Konstitucinio teismo nutarimo. Didžiausia naujiena ta, kad Trakų rajonas buvo suskaldytas ir dalis jo miestelių ir kaimų yra prijungta prie kitos, t. y. Varėnos-Trakų rinkiminės apygardos (Rūdiškės, Aukštadvaris, Senieji Trakai, Žaizdriai ir kt.). Tuo tarpu Trakų-Vievio apygardoje palikti pagrindiniai miestai – Trakai, Lentvaris. Į Trakų-Vievio apygardą taip pat įeis Vievis, Semeliškės ir aplinkinės kaimiškosios vietovės bei Grigiškės. Manau, kad šioje vienmandatėje bus pateikta ne viena staigmena, o didžiausia – bus išrinktas naujas Seimo vienmandatininkas. Turiu daug minčių, ką konkrečiai pasiūlyti žmonėms rinkiminės kampanijos metu bei būriu savo rinkiminį štabą, į kurį kviečiu prisijungti visus norinčius aktyvius gyventojus.

Kokias idėjas siūlysite rinkimų kompanijos metu?

Kaip minėjau, šiuo metu su visos Lietuvos laisvės sąjungos skyriais kuriame rinkiminę programą, kuria sėkmės atveju įgyvendinsime Seime. Savo ruožtu siūlysiu daug naujovių, kurios mažins biurokratinį aparatą. Taip pat noriu su bendraminčiais sukurti realią šeimų palaikymo programą, kurią pristatysiu rinkiminės kompanijos metu. Dauguma taip pat sutiks, kad Trakai su savo unikalia gamta ir ežerais turi tapti savotiška Nida ar Druskininkais. Šiuo metu labai trūksta realaus proveržio. Girdime tik pažadus, kurie nevirsta realiais darbais, todėl noriu šiuose rinkimuose eiti su pozityvia žinute ir konkrečiais pasiūlymais. Noriu, kad mano apygardos gyventojų interesai būtų taip atstovaujami, kaip aš juos šiuo metu atstovauju advokatūroje. Puikiai suprantu, kad rūpindamasis kitų žmonių laime kartu kuriu ir savąją.

Kalbėjosi

Jolanta ZAKAREVIČIŪTĖ


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *