Vyriškas kirpimas 2022: ką verta išbandyti šį rudenį?

Parašyta: 2022-08-01 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Garsus prancūzų filosofas, rašytojas Denis Diderot teigė, jog tinkamos šukuosenos moterims suteikia papildomo žavesio bei grožio, vyriškos šukuosenos – pabrėžia charakterį. Nors dažniausiai dėmesys savo išvaizdai siejamas su noru įspūdingiau atrodyti, tačiau dažnai vyrų kirpimas (Vilniuje) tampa asmenybės saviraiškos būdu.

Tinkamai parinktos vyriškos šukuosenos – būdas atskleisti asmenybės individualumą, originalumą bei požiūrį į gyvenimą. Taigi, pristatysime Jums vyriškų kirpimų 2022-ųjų rudeniui tendencijas.

Vyriškas kirpimas

  • Sportiškas kirpimas

Tai vyriška šukuosena, kuri pabrėžia plaukų augimo liniją. Plaukus galima lengvai peršukuoti į kurią norite pusę, taip sukuriant du skirtingus įvaizdžius be didelių pastangų.

  • Cezario stilius

Įdomus kirpimas, kai plaukai iš labai trumpų pereina į bet kokio norimo ilgio plaukus. Griežtų perėjimo linijų nesimato, jos išnyksta ties smilkiniais ar kaklu.

  • Klasikinis stilius kitaip

Klasikinis plaukų kirpimas, tik truputį mažiau dėmesio skiriama jų priežiūrai. Plaukai šukuojami paprasčiau, be jokių formavimo priemonių, išlaikant jų natūralią tekstūrą. Prie tokių šukuosenų vyrai mėgsta priderinti ir barzdas.

  • Retro stilius

Tai vidutinio ilgio plaukų ir „trijų dienų“ barzdos derinys. Tokį įvaizdį renkasi vyrai, kurie nori atrodyti stilingai, bet nesiekia idealaus įvaizdžio, kuris reikalautų daug priežiūros.

  • Provokuojantis stilius

Kirpimas, kurį apibūdinti labai sunku. Tokias šukuosenas renkasi nebijantys iš minios išsiskirti vyrai. Plaukų ilgiai yra skirtingi, o vietos, kuriose ilgis pasikeičia, aiškiai matomos.

  • Šukavimas atgal

Šukuosena panaši į klasikinę, tik visi plaukai šukuojami būtent atgal. Tvarkingai ir glotniai sušukuoti plaukai visada atrodo gražiai, tik jokiu būdu nereikia jų „sulaižyti“, daug geriau, kai plaukai turi apimties.

  • Atsainus stilius

Įvaizdis, kuris atrodo neišbaigtas ir netvarkingas, bet iš tikrųjų reikalauja daug laiko ir priemonių. Plaukų stilistai tokią šukuoseną vadina pagalvės suformuota, nors ją sukurti reikia pasistengti. Toks kirpimas netobulas ir valiūkiškas.

Pastaraisiais metais pastebima, jog vyrų kirpimai vis labiau individualėja. Jais norima pabrėžti ne tik gražiausius veido bruožus, bet ir padėtį visuomenėje, statusą, požiūrį į gyvenimą. Todėl, stilistai džiaugiasi, kad vyrai vis drąsiau renkasi naujus kirpimus.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *