Žaidime „Protų kova“ laimėjo komanda iš Trakų

Parašyta: 2013-11-11 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |
P1010175

„Protų kova“ nugalėtojai Trakų parapijos jaunimo komanda „Belsk ir bus atidaryta“

Spalio 22-osios vakarą Trakuose, Trasalis Resort&Spa kavinėje „Žiemos sodas“ rinkosi daugybė norinčių ir užsiregistravusių dalyvauti jau trečią kartą Trakuose vykusiame žaidime „Protų kova“, kurį organizavo Jaunimo organizacija Darbas.

Intelektualiame žaidime dalyvavo 11 komandų iš Trakų, Bražuolės, Lentvario bei Rūdiškių. Nelengvi pirmojo etapo klausimai vertė komandas rimtai susimąstyti, padiskutuoti. Taip pat ir antrasis etapas nebuvo lengvas, kadangi jį sudarė penkiolika klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti, tačiau šilti bei nuotaikingi muzikiniai ir vaizdiniai klausimai leido komandoms atsipalaiduoti bei smagiai pasijuokti.

Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad dvi komandos surinko vienodą balų skaičių, dėl to jaunimiečiai suskubo pravesti BLIC turnyrą, kuris baigėsi taip pat lygiosiomis.

Renginio vedėjos Jaunimo organizacijos Darbas narės Giedrė Švabauskaitė ir Jovita Kaliukevičiūtė pakvietė „Protų kova“ globėją, LR Seimo narę Dangutę Mikutienę pratęsti BLIC turnyrą ir padėti išaiškinti nugalėtojus.

Po Parlamentarės užduoto klausimo „Protų kovas“ laimėjo Trakų parapijos jaunimo komanda „Belsk ir bus atidaryta“. Antrąją vietą laimėjo „Tolkiškių anūkai“, o trečiąją vietą iškovojo „Protozaurai“. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Trakai Trasalis Resort&Spa.

P1010179

„Protų kova“ antros vietos nugalėtojų komanda „Tolkiškių anūkai“ kartu su JOD Trakų r. skyriaus pirmininke A. Lukošiūte-Aleksandravičiene (pirma iš dešinės)

Kita „Protų kova“ bus organizuojama lapkričio mėnesį, organizatoriai tikisi ir toliau sulaukti tokio didelio susidomėjimo ir noro dalyvauti.

ŽaidimoProtų kova“ organizatoriai Jaunimo organizacija Darbas dėkoja žaidimo rėmėjams: LR Seimo narei Dangutei Mikutienei, Trakai Trasalis Resort&Spa, Trakų rajono laikraščiui „Trakų žemė“ bei www.trakietis.lt

Giedrė ŠVABAUSKAITĖ,

Jaunimo organizacijos Darbas narė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *