Žaizdrių bendruomenė šventė 10-ąjį gimtadienį

Parašyta: 2022-09-29 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Seniūnijos, Trakai |

Projektas „10 metų bendros veiklos kartu“ prasidėjo bendruomenine kelione į rudenėjantį Pakruojo dvarą ir buvo pratęstas renginiu kaimynams Žaizdrių poilsio aikštelėje.

Žaizdrių bendruomenė –  mėgstanti keliauti ir pažinti! Draugiškos šeimos kartu yra aplankiusios ne vieną  nuostabų Lietuvos kampelį bei kaimyninę šalį.

Šį kart daug gerų ir  spalvingų emocijų patyrėme susipažindami su dvarišku Pakruojo gyvenimu, prisiliesdami prie istorijos,  bei grožėdamiesi dvaro parke  sukurta spalvinga gėlių pasaka. Nuotaikingai ir šventiškai praleista diena bendrystėje! Įsimintiniausios akimirkos išlieka nuotraukose ir mūsų prisiminimuose.

Vykusi šventė Žaizdrių gyvenvietėje suteikė daug džiaugsmo mažiesiems bendruomenės nariams: balionai, saldėsiai  bei aktyvūs žaidimai kūrė gerą nuotaiką. Tėveliai bei seneliai kaimyniškai besišnekučiuodamiesi ir prisimindami gražiausias akimirkas drauge bei sutelktumo prasmę, leido laiką drauge bendruomenės pavėsinėje. Pasidžiaugė bendruomeniškumą įprasminančiomis dovanėlėmis, bei padėkojo aktyviausiems bendruomenės nariams.

Pažinimo džiaugsmas ir buvimas bendrystėje didina saugumo ir pasitikėjimo jausmą, mažina socialinę atskirtį ir padeda kurti gražias bendravimo tradicijas.

Tikimės ir toliau kartu smagiai bendrauti, keliauti, pažinti, kurti, puošti, augti.

Bendruomeniškumas – ,,mes“ –  kuris auga iš kiekvieno ,,aš“.

Projektas „10 metų bendros veiklos kartu“ skirtas bendruomeniškumo skatinimui, finansuotas iš LR SRM projekto lėšų, vyko rugsėjo 18-23 dienomis

Anželika Bobyrienė

Bendruomenės pirmininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *