Žemės diena Lentvaryje

Parašyta: 2022-03-27 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Kiekvienais metais kovo 20 dieną visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė Žemės diena. Šiai dienai paminėti kovo 21 d. Lentvario kultūros rūmuose vyko renginys „Investuok į mūsų planetą“.

Renginio metu Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninio padalinio gamtotvarkos specialistė Gintarė Karelina susirinkusiems moksleiviams dėstė paskaitą „Investuok į mūsų planetą. Aktualijos Pasaulyje ir Lietuvoje“.  Specialistė jaunimui papasakojo ne tik, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie taršos mažinimo ir Žemės išsaugojimo, bet ir supažindino su urėdijų vykdoma veikla Lietuvoje.

Išgirstą informaciją mokiniai pritaikė vėliau vykusioje interaktyviame žaidime, kurio nugalėtojos buvo apdovanotos simboliniais prizais. Renginį vainikavo inkilų kėlimas šalia Lentvario kultūros rūmų.

Džiaugiamės aktyviu jaunimu, pažadėjusiu saugoti mūsų planetą Žemę! Dėkojame Valstybių miškų urėdijos Trakų regioniniam padaliniui ir Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijai už nuoširdų bendradarbiavimą, o Trakų rajono savivaldybei už šio renginio finansavimą.

Lentvario kultūros rūmų inf. ir nuotraukos

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *