Žingsnis į naujų žinių karalystę

Parašyta: 2019-09-06 | Kategorija: Naujienos, Senieji Trakai |

„Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko“. Albertas Einšteinas

Štai ir vėl į duris pasibeldė ruduo… Rodos, ką tik džiaugėmės prasidėjusia vasara, kaitria saule, gaivinančiomis jūros bangomis, o čia ir vėl kalendoriaus lapelis primina, kad šiandien – Mokslo ir žinių diena.

Šventės amikirkos

Jau Bizantijos imperijos laikais šįą dieną žmonės minėjo kaip naujųjų metų pradžią, mat, buvo tikima, kad būtent šią dieną Dievas ėmėsi kurti pasaulį.
Mūsų įstaiga irgi pavirto Mokslo ir žinių karalystė. Šventės metu vyravo džiugios, teigiamos emocijos. Vieniems – tai jau kasmetine tradicija tapusi šventė, kiti – žengia savo pirmąjį, dar nedrąsų žingsnelį.
Senųjų Trakų vaikų lopšelio-darželio kolektyvas sveikina visus bendruomenės narius, atvertus dar vieną gyvenimo puslapį ir linki, kad jis būtų užpildytas prasmingomis mintimis ir idėjomis… Kad darbuose būtų kuo mažiau klaidų, o kiekviena, vis dėlto padaryta klaidelė taptų vertinga pamoka. Tad pasistenkime, kad nei viena diena nepraeitų veltui…
Prasmingos darbų pradžios!

Senųjų Trakų vaikų lopšelio-darželio inf.
Marijos Šakalienės ir Svetlanos Šatevičienės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *