Žurnalistės Joanos Katinienės jubiliejus

Parašyta: 2020-01-15 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Garsi Trakų rajono žurnalistė Joana KAČINAUSKAITĖ-KATINIENĖ švenčia 75-erių metų jubiliejų. Tai tikra spaudos darbininkė, tikra žurnalistė, atidavusi visą savo gyvenimą Trakams ir Trakų spaudai.

Į Trakus Joana Katinienė atvyko baigusi Vilniaus universiteto  žurnalistikos studijas ir pradėjo dirbti laikraščio „Spartuolis“ redakcijoje – nuo 1971 m. buvo redaktoriaus pavaduotoja.  Savo pareigose dirbo 12 metų. Vėliau teko dirbti ir „Galvės“ (buv. „Spartuolis“) laikraščio redaktore. Joana savo profesinėje veikloje neapsiribojo tik regionine spauda. Pvz., porą metų yra dirbusi ir „Valstiečių laikraštyje“. Taip likimas sudėliojo, kad tvirto ir ryžtingo būdo žemaitė prieš 30 metų buvo ir Trakų miesto merė.

Jubiliatė užaugino puikų sūnų Aurelijų, o šis padovanojo jai keturis anūkus. Vyriausiasis jau baigė vidurinę mokyklą, o jaunėlė eina į paruošiamąją klasę.

Garbingo jubiliejaus proga žurnalistę Joaną KATINIENĘ sveikina ir stiprios sveikatos, ilgiausių metų bei kūrybinės kloties linki „Trakų žemės“ redakcija.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *