Apdovanojimai

Parašyta: 2014-01-18 | Kategorija: Trakų aštuonkojis |

Esu piktas! Labai piktas! Neapsakomai piktas! Suorganizavo kultūrnamyje šitokią šventę! Pats Butkus dainavo! Valinskienė scenoje visas savo grožybes demonstravo! O jau žmonių prisirinko! Salė pilnut pilnutėlė! Ir apdovanojimai kokie buvo!

 

Bet ką apdovanojo? Gražiausiai balkoną papuošė!? Spalvočiausia dekoracija lange mirgėjo!? Eglutė visom spalvom spindėjo!?

 

Na ir kas? Pagalvokit tik, pasipuošė! Ir kas?

 

Akliai! ! ! Žabaliai! ! ! Tikrų, pačių gražiausių puošmenų niekas nepastebėjo! ! !

 

Ir, svarbiausia, nė nepaklausė nieko! Nesitarė! Pliast, ėmė ir išdalino dovanas!

 

Būtų nors manęs patarimo paklausę! Būčiau tiesiai ir išdėjęs!

 

Trečioji vieta (na, kaip ten, per televizorių, rodo – apdovanojimus nuo prastesnių pradeda)… Trečioji vieta – seniūnui! Už tai, kad bent paskutinę Gyvatės metų savaitę elektrines gyvates bent ant kas antro apšvietimo stulpo apvyniojo!

 

Antroji vieta – vicemerui – savanoriui statybų prižiūrėtojui – už visus metus mėlyna drobule originaliai apsuptą Trakų kinoteatrą! Šitaip gražu! Atsižiūrėti neįmanoma!

 

Ir, pagaliau, pirmoji vieta – merui! Už savivaldybės pastato papuošimą! Žiūrėkit – visiškoje tamsoje, pačiam priekyje, tiesiai į gatvę – net keturi kondicionieriai kabo! Kaip  originalu! Svarbiausia – ne kokiomis kinietiškomis lemputėmis, ne girliandomis, ne snaigėmis ar kokiais ornamentais! Kondicionieriais! Va kur originalu! Va kur kūrybos viršūnė! Olimpas, taip sakant!

 

Et, …

Rimtas NERIMTAS


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite