Apdovanoti Trakų rajono savivaldybės Jaunimo metų nominantai

Parašyta: 2022-12-19 | Kategorija: Jaunimas, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Nominantai su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi (pirmas iš dešinės), jo pavaduotoju Jonu Kietavičiumi (pirmas iš kairės) ir administracijos direktore Jolanta Abucevičiene (antra iš kairės) Trakų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje, 2022 m. gruodžio 15 d. Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

Minint Lietuvos jaunimo metus, Trakų rajono savivaldybė kvietė nominuoti labiausiai Trakų rajono savivaldybei nusipelniusius asmenis, projektus, iniciatyvas ar organizacijas, kurie buvo apdovanoti gruodžio 15 d. vykusiame Jaunimo metų apdovanojimų renginyje.

Šiais apdovanojimais buvo siekiama pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo pasiekimais garsina Trakų rajono savivaldybę, prie jaunimo užimtumo skatinimo ir problemų sprendimo labiausiai prisidedančius fizinius bei juridinius asmenis, ir, žinoma, simboliškai uždaryti Lietuvos jaunimo metų renginių kelią Trakų rajone. Rajono gyventojai nominavo 27 asmenis ar organizacijas, o balsavimo metu savo poziciją ir palaikymą išreiškė net 715 unikalių internetinių vartotojų.

Jaunimo metų apdovanojimų renginio metu Savivaldybės Didžiojoje salėje nominantus sveikino meras Andrius Šatevičius, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius ir administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, linkėdami ir toliau aktyviai prisidėti prie jaunimo politikos įgyvendinimo ir rajono vardo garsinimo.

„Metų aktyvistu“ buvo nominuotas Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivis, Europos jaunimo komandos narys Edgaras Sadovskij, „Metų proveržiu“ – Jaunųjų konservatorių lygos Trakų skyriaus organizuotas renginys „Pilietiškumo mokykla“, subūręs daugiausiai jaunuolių visos Lietuvos mastu. Vytis Kazlaukas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivis, pasižymėjęs mokslo ir žinių renginiuose, buvo nominuotas „Metų olimpu“, o „Metų kūrėjo“ nominacija skirta Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapijos vaikų dienos centro „Akimirka“ jaunuoliams. Trakų gimnazijos moksleiviui, baidarių polo sporto šakos atstovui Dominikui Lipski, labiausiai pasižymėjusiam sporte, buvo skirta „Metų sportininko“ nominacija. „Metų draugu“ nominuota vaikų dienos centro „Akimirka“ jaunimo darbuotoja Alvita Daudaitė, o atgimusia organizacija buvo pripažintas Lietuvos moksleivių sąjungos Trakų rajono mokinių savivaldų informavimo centras, kuris buvo nominuotas „Metų prisikėlimo“ nominacijai. Jaunimo metų apdovanojimų metu buvo pastebėta ir asmens, vyresnio nei 29 m., labiausiai prisidėjusio prie jaunimo gerovės, užimtumo užtikrinimo Trakų rajone, veikla. Nominacija „Žmogus, labiausiai nusipelnęs jaunimui“ buvo skirta Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapijos vaikų dienos centro „Akimirka“ vadovei Alinai Daudienei.

Trakų rajonas gali didžiuotis aktyviais jaunuoliais, juos globojančiais asmenimis bei organizacijomis!

Auksė Podrezaitė,

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite