Ar katės šėrimas konservais yra tinkamas pasirinkimas?

Parašyta: 2023-03-27 | Kategorija: Gyvūnai, Lietuva, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Unsplash.com nuotr.

Kačių augintojai gana dažnai teiraujasi, kokio tipo pašaras yra tinkamesnis – sausas ar šlapias maistas katėms. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi savų privalumų, tačiau kartais nutinka taip, kad katė nusprendžia valgyti vien tik konservuotą maistą.

Turime sutikti, kad tame tikrai nėra nieko blogo: šlapias ėdalas katėms tam tikrais atvejais gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Taigi, kokie yra svarbiausi konservuoto pašaro privalumai?

Geresnis pašaro virškinimas

Konservuotas maistas yra itin gerai virškinamas, tad tuomet, jei katė kenčia nuo virškinimo sutrikimų ar kitų virškinamojo trakto problemų, šėrimas šlapiu maistu gali būti tikrai puiki mintis. Kokybiškame konservuotame maiste yra didelis kiekis baltymų, kurie yra labai gerai įsisavinami.

Maistas senyvo amžiaus katėms

Vyresnio amžiaus katės neretai jau yra netekusios dalies dantų, todėl galite pasvarstyti apie katės šėrimą konservuotu maistu, kuris bus kur kas lengviau sukramtomas.

Didesnis drėgmės kiekis

Jei katė per dieną neišlaka pakankamo kiekio vandens, tai gali turėti neigiamą poveikį jos sveikatai. Niekam ne paslaptis, kad konservuotame maiste drėgmės kiekis yra kur kas didesnis nei sausame pašare, todėl  tai apsaugos katę nuo dehidratacijos.

Patiks ir pačioms išrankiausioms katėms

Gardūs konservai tikrai patiks net ir pačioms didžiausioms gurmanėms. Jei jūsų katė yra labai išranki maistui, galite išbandyti šėrimą konservais: tikėtina, kad jūsų katė atras mėgstamiausią skonį.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite