Auksinės Julijos ir Vladyslav Nedzveckių vestuvės

Parašyta: 2019-04-29 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos |

Auksiniai jubiliatai Julija ir Vladyslav Nedzveckiai prie altoriaus Trakų bazilikoje

Šių metų balandžio 21 d. Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje buvo švenčiama ne tik šv. Velykos, bet ir Julijos ir Vladyslav Nedzveckių auksinių vestuvių jubiliejus. Jie nugyveno 50 metų kartu, stiprinami abipusės meilės, pagarbos ir draugystės. Visą tą laiką juos lydėjo talentas ir darbštumas. Pora visada būdavo kartu. Užaugino gabius vaikus – sūnų ir dukrą. Dabar jie jau turi keletą talentingų vaikaičių. Julija ir Vladyslav yra šokio ir dainų ansamblio „Troczanie“ širdis ir siela – visada linksmi ir draugiški. Jų gyvenimo šūkis – „Gyvenk ir būk linksmas“. O gyvenime jų buvo visko – ir juodo, ir balto, kaip ir pas kiekvieną žmogų. Bet meilė, draugystė padeda įveikti visus sunkumus, sušvelninti padėtį.
Prieš 50 metų susirinko nedidelis pulkelis svečių Trakų bažnyčioje pas kunigą Vytautą Pranciškų Rūką, kuris slapta sutuokė Dievo Motinos šventovėje jauną porą. Sovietų valdžia neigiamai žiūrėjo į religiją. Už tuoktuves bažnyčioje buvo galima sulaukti nemalonumų ir darbe. Dėl šios priežasties turintieji geresnį darbą ir norintieji susituokti ar pakrikštyti savo vaikus, tai turėjo daryti slaptai. Ir tikintieji to nebijodavo.


Žmonės dažnai per spaudą, radiją būdavo įbauginami gandais. Julija ir Vladyslav nieko nebijojo, susituokė ir bažnyčioje, ir kartu santuokoje gyvena jau 50 metų.
Šiemet per šv. Velykas pora dar kartą priėmė Santuokos sakramentą, kurį suteikė kleb. dek. Jonas Varaneckas. Kartu su jais šią ypatingą akimirką buvo ir poros giminės, artimieji, šeimos draugai, ansamblio „Troczanie“ nariai. Sutuoktiniai padėkojo mons. V. P. Rūkui už anuometinį Santuokos sakramentą, o kleb. dek. J. Varaneckui – už dabartinį.
Džiugu, kad atėjo laikas, kai nereikia bijoti eiti į bažnyčią, tuoktis, krikštyti vaikus.
Čapkovskių šeima kartu su kitais trakiečiais nuoširdžiai sveikina Julijos ir Vladyslav šeimą auksinių vestuvių proga. Linkime sveikatos ir Švč. Mergelės Marijos globos.

 

Zofija ir Vladyslav ČAPKOVSKIAI

Nuotr. iš J. ir V. Nedzveckių asmeninio archyvo


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite