Aukštadvario parkas jau laukia lankytojų

Parašyta: 2022-08-26 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Aukštadvario parką jo atidarymo dieną apžiūrėjo (iš dešinės) Lietuvos Respublikos Seimo narė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Daudaitė (priekyje), administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius ir Aukštadvario Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas kun. Juozas Bakšys, 2022 m. rugpjūčio 18 d.

Rugpjūčio 18-ąją Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius ir savivaldybės administracijos atstovai lankėsi Aukštadvaryje ir puikia nuotaika dalijosi su miestelio gyventojais. O proga džiaugtis tikrai yra!

Mat, čia buvęs mokyklos sodas (šalia Dariaus ir Girėno g. 6) pasikeitė neatpažįstamai. Jis virto nauja poilsio ir laisvalaikio erdve, pritaikyta įvairaus amžiaus lankytojams. Naujajame parke aukštadvariečiai ir miestelio svečiai pasivaikščioti trauks puikiu plytelėmis grįstu ir žibintų apšviestu pėsčiųjų taku, o atsipūsti galės prisėdę ant patogių suoliukų su atlošais. Kol mažieji šėls žaidimų aikštelėje, jų tėveliai ir seneliai turės progą išmėginti lauko treniruoklius, o atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe norinčiųjų lauks romantiškas lieptelis.

Net ir sutemus vaikščiojantieji žibintų apšviestu pėsčiųjų taku Aukštadvario parke jausis saugūs

Smagu, nes šio projekto Aukštadvaryje įgyvendinimas yra tik pradžia. Rekreacinės, laisvalaikio erdvės jau suplanuotos ir kitose Trakų rajono savivaldybės seniūnijose. Tokių erdvių kūrimas – tai visuomenės ir institucijų gebėjimą bendradarbiauti atskleidžiantis projektas, todėl vertinkime ir drauge saugokime jo rezultatus.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite