Aukštadvaryje šurmuliavo rudens mugė

Parašyta: 2022-10-13 | Kategorija: Aukštadvaris, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Šeštadienį Aukštadvaryje vykusioje rudens mugėje lankėsi Trakų rajono savivaldybės ir Lietuvos Respublikos Seimo atstovai

Spalio 8 dieną Aukštadvario turgaus aikštėje ūžavo rudens mugė. Nuo pat ankstaus ryto čia rinkosi apylinkių ūkininkai ir prekiavo pačių išauginto derliaus gėrybėmis, augalais ir įvairiais skanumynais. Šįkart nepraeiti ir užsukti į turgų kvietė malonus dar garuojančios kareiviškos košės ir kitų vaišių aromatas.

Tingų šeštadienio rytą mugėje buvo galima išvysti susirinkusiuosius sveikinusius Lietuvos Respublikos Seimo narę Editą Rudelienę, Trakų rajono savivaldybės merą Andrių Šatevičių, jo pavaduotoją Joną Kietavičių, patarėją Jovitą Sajavičienę, Trakų rajono savivaldybės tarybos narius Inesą Židonytę, Žibutę Orlovskienę, Šarūną Ūsą, Trakų rajono seniūnijų atstovus ir kt. Po sveikinimų ir linkėjimų sekė muzikinė programa, kurioje netrūko dainų ir šokių. Gausos kupiną rudens metą simbolizuojančiais akcentais papuoštoje scenoje pasirodė Vaido Lengvino vadovaujamas Aukštadvario etnografinis ansamblis „Verknė“, Aukštadvario bendruomenės kapelikė, kurią subūrė Justinas Narvidas, bendruomenės pirmininkas Vytautas Dzencevičius su dukra Gabriele ir Aleksandras Vasiliauskas. Taip pat iš Semeliškių atvyko ir kviestinis ansamblis „Svaja“, vadovaujamas Gražinos Barzdaitienės.

Šypseną, puikią nuotaiką ir malonius įspūdžius dovanojusią mugę organizavo Trakų kultūros rūmai, Aukštadvario seniūnija, Aukštadvario bendruomenė, prisidėjo įvairios įstaigos ir organizacijos, kvietusios užsukti ir pasisvečiuoti rudens gėrybėmis įmantriai išpuoštuose savo kiemeliuose.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite