Baltijos-Amerikos Laisvės fondas kviečia vienuoliktokus į vasaros stovyklą JAV

Parašyta: 2023-02-09 | Kategorija: Jaunimas, Kelionės, Kvietimai, Lietuva, Naujienos, Trakai |

Lyderystės Akademijos 2023 vasaros stovykla yra skirta vienuoliktų klasių moksleiviams iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Tai yra trijų savaičių akademinė programa, kuri apima idėjų generavimo, dizaino mąstysenos, verslumo, inovacijų, tvarumo, verslo modelių ir lyderystės ugdymo koncepcijas. Taip pat ji suteikia progą susipažinti su JAV kultūra, istorija, susipažinti su vienuoliktokais iš kitų Baltijos šalių. Stovykla vyks 2023 m. nuo liepos 10 d. iki rugpjūčio 2 d. Portlande, Meino Valstijoje, JAV.

Ši stovykla yra puikus šansas moksleiviams apsilankyti JAV, išplėsti savo akiratį, papildyti žinių bagažą ir patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Stovyklos metu visi dalyviai parengs savo baigiamuosius projektus, kuriais galės grįžę pasidalinti su savo mokytojais ir bendramoksliais. Be to, visi dalyviai gaus baigimo pažymėjimus, o taip pat LinkedIn ženklelius, kuriuos galės įsidiegti savo LinkedIn paskyrose.

Reikalavimai kandidatams:

  • Ne jaunesni nei 16-kos metų amžiaus iki 2023 m. liepos 1 d.;
  • 2023–2024 mokslo metais jie turėtų mokytis 12 klasėje;
  • Anglų kalbos žinios pakankamos dalyvauti anglakalbėje programoje.

Ši stovykla yra pilnai finansuoja Baltijos-Amerikos Laisvės fondo. Paraiškas į Lyderystės Akademijos 2023 vasaros stovyklą galima teikti nuo 2023 m. vasario 1 d. iki kovo 17 d.

Daugiau informacijos apie Lyderystės Akademiją 2023 ir paraiškos formą rasite čia: https://www.balticamericanfreedomfoundation.org/programs/leadership-academy.

Auksė Podrezaitė
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite