Delegacija iš Juodkalnijos – Trakų neįgaliųjų užimtumo centre

Parašyta: 2022-03-31 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

VŠĮ TNUC paslaugų gavėja Aleksandra  Korytčenko delegacijos iš Juodkalnijos nariams pasakoja apie centro teikiamas paslaugas, jų naudą, asmenines lankytojų patirtis. Nuotr. aut. N. Kerinienė.

VŠĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centre apsilankė  Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis vykdomos programos „Joint EU-MNE Programme for Employment, Education and Social Welfare“ („Bendra užimtumo , švietimo,ugdymo ir socialinės gerovės programa“) atsakingų asmenų delegacija iš Juodkalnijos.

Viešnagės metu svečiai įdėmiai stebėjo įstaigos veiklą, domėjosi paslaugų gavėjų užimtumu, grožėjosi jų pagamintais dirbiniais. Daug teigiamų emocijų stebėtojams sukėlė aviliuose dūzgiančios jau pabudusios bitės, apiterapijos namelis.  Taip pat atvykusieji pabandė sukti ir lieti vaško žvakutes, išklausė edukaciją apie medaus gamybą ir bitininkystės amatą.

 Atsisveikindami iš delegacijos narių išgirdome daug šiltų palinkėjimų. „Labai ačiū už Jūsų nuoširdų svetingumą. Mes džiaugiamės, kad pamatėme šią išskirtinę instituciją. Esame labai laimingi, matydami, kaip jūs rūpinatės žmonėmis su negalia, kaip įtraukiate juos į įvairias veiklas, kurias teikiate centre.“ (vert. I. Aleškevičiūtė) – išvykdami parašė jie VŠĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro „Svečių knygoje“.

Straipsnio  aut. projekto vykdytoja Neringa Kerinienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite