Dezinformacijos atpažinimo medijose dirbtuvės jaunimui

Parašyta: 2023-01-20 | Kategorija: Gimnazija, Jaunimas, Kultūra, Mokyklos, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Pastaruoju metu vis dažniau pastebime klaidingas naujienas internetinėje erdvėje, kurios dažnai apsunkina jaunimą. Siekiant stiprinti jaunų žmonių gebėjimą kritiškai vertinti informaciją ir jų atsparumą dezinformacijai, Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centras, bendradarbiaudamas su Trakų rajono savivaldybe, kviečia dalyvauti nacionaliniu mastu įgyvendiname projekte „Kritinis mąstymas ir saugus naudojimasis medijomis“.

Sausio 26 d. 11–14 val. Trakų kultūros rūmuose organizuojamos dezinformacijos atpažinimo medijose dirbtuvės, orientuotos į jauno amžiaus asmenis nuo 13 metų. Mokymus ves Lietuvos kariuomenės strateginės komunikacijos departamento analitikas, istorikas Karolis Zikaras.

Dirbtuvių metu jauni žmones išmoks, kaip atpažinti tikras naujienas nuo melagingų, kaip pasitelkti saugaus naudojimosi medijomis principus ir kaip išsaugoti savo tapatybę medijų platybėse.

Kiekvienas dirbtuvių dalyvis turės galimybę gauti „Youthpass“ pažymėjimą. Norint dalyvauti, būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/K9JQ5JkwTst7BA4D8. Dėl detalesnės informacijos ar kilus klausimų, galite kreiptis el. paštu leliute.gabriele@gmail.com.

Auksė Podrezaitė,
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite