Dingusio sargo automobilis surastas, jame – sudegęs žmogus

Parašyta: 2018-01-09 | Kategorija: Naujienos, Paluknys, Policija |

Antradienį, apie 10 val., Varėnos r. miške rastas sudegęs automobilis „WW Touran“ (valst. Nr. JJP 423), o automobilyje – sudegusio žmogaus kūnas. Galimai tai sekmadienį Trakų r. dingęs Marijanas Siniavskis.

Įvykio vietoje dirba policijos tyrėjai. DELFI primena, kad sekmadienio rytą kolegos ir artimieji pasigedo vyriškio, kuris naktį budėjo Paluknio sen. (Trakų r.) Mamavio kaime esančioje statybvietėje. Darbo vietoje rasta kraujo. Buvo dingęs ir vyriškis, ir jo automobilis.
Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Stravinskas DELFI sakė, jog buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi, pareigūnai tikrino apylinkes, ieškodami dingusio žmogaus ir jo automobilio. Pasak M. Stravinsko, statybvietėje sargavusio Marijano Siniavskio (gim. 1958 m.) pasigedo jo pakeisti atvykęs kolega. Taip pat jo pasigedo ir artimieji, kai jis po darbo negrįžo namo. Statybvietėje ant žemės buvo rasta nemažai kraujo. Spėjama, kad vyriškis buvo įgrūstas į jo paties automobilio bagažinę ir išvežtas. Sekmadienio popietę paieška dar buvo be rezultatų. Apie 14.30 val. į orą pakeltas sraigtasparnis.

Šaltinis: www.delfi.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite