Futbolo turnyras

Parašyta: 2019-09-20 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Rugsėjo 14 d. daugiafunkcio stadiono aikštėje brolių Steško akademija surengė vaikų, gimusių 2012 m., futbolo turnyrą „V. Steško atminimo taurei laimėti“.

Futbolo turnyras. Iš kairės – nugalėtojų komanda „Fortūna“ (Kaunas) ir II vietos laimėtojai
„Vytis“ (Vilnius)

 

Tai jau buvo trečias iš keturių suplanuotų šiam žmogui atminti vaikų futbolo turnyrų. Kitą savaitgalį visi kviečiami į vaikų, gimusių 2013 m., varžybas.

Kaip įprasta, nemažas būrys tėvelių vėl azartiškai palaikė savo komandas. Puikiai pasirodė mūsų komanda BSFA, užėmusi III vietą. O geriausio gynėjo prizas atiteko
mūsų auklėtiniui Arnui. Gražiu ir protingu žaidimu išsiskyrė komanda „Fortūna“ (Kaunas), kuri ir užėmė I vietą, finale įveikusi Vilniaus „Vytį“. Geriausio puolėjo ir absoliučiai geriausio turnyro žaidėjų prizai iškeliavo į Kauną, o geriausia vartininke buvo pripažinta vienintele tarp berniukų rungtyniavusi Vilniaus „Vyčio“ mergaitė!

Turnyro uždarymas praėjo šiltai ir nuotaikingai, apdovanoti buvo ir treneriai. Akademijos vadovai dėkoja už pagalbą organizuojant šį turnyrą Traku r. savivaldybei ir tarybos nariams Jolantai Abucevičienei, Inesai Židonytei, Andrejui Prokofjevui, Šarūnui Ūsui, Trakų kūno kultūros ir sporto centrui, taip pat Andrejui Šilinui, Edvardui Namirskiui ir Vytui Petkevičiui!

 

Igoris STEŠKO


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite